Super Bowl pop ikonu Taylor Swift yuhalandı

semaver

New member
Yılın en önemli futbol gecesi

Taylor Swift Super Bowl'da yuhalandıAmerikan Futbolu: Taylor Swift (ortada) maçtan önce sahayı izliyor.

© Kaynak: Frank Franklin II/AP/dpa


Makaleyi dinle • 2 dakika


Taylor Swift, Tokyo'daki bir dizi konserden hemen sonra erkek arkadaşı Travis Kelce'yi desteklemek için Super Bowl'a gitti. Ancak stadyumdaki tüm taraftarlar onun varlığından memnun değildi ve onu yuhaladı: Swift hemen tepki gösterdi.
Las Vegas'ta. Pop süperstarı Taylor Swift, Las Vegas'taki Super Bowl'da yuhalandı. Maçı bir locadan canlı olarak izleyen Swift'in stadyum ekranında gösterilmesinin ardından, seyircilerin çoğu yuhalandı. Swift daha sonra elindeki içki bardağını tek seferde boşalttı ve bardağı önündeki masaya çarptı.


Swift daha önce Kansas City Chiefs ve San Francisco 49ers arasındaki Ulusal Futbol Ligi Finalleri sırasında ekranda gösterilmişti. Ayrıca yuhalamalar ve tezahüratlar da vardı. Swift'in Chiefs yanlısı Travis Kelce ile ilişkisi var. Allegiant Stadyumu'nda 49ers taraftarları akustik açıdan üstünlük sağladı.

İki saat erken geldi


Oyunun televizyon yayını sırasında Swift'in, oyun başlamadan önce oyuncu Blake Lively ile birlikte kutuda müzisyen Post Malone'un seslendirdiği “America the Beautiful” şarkısına nasıl sallandığı görüldü.


Oyunun başlamasından yaklaşık iki saat önce NFL, X'te (eski adıyla Twitter) Swift'in müzisyen Ice Spice ve Lively ile stadyuma geldiğini gösteren bir video yayınladı. Swift, koyu renk pantolon ve koyu renkli bir üst giymişti ve omzunun üzerinden kırmızı bir ceket geçirmişti.

Tokyo'dan Las Vegas'a özel bir jetle


Swift'in Super Bowl LVIII için Las Vegas'a zamanında ulaşıp ulaşamayacağı Chiefs elemelerinden bu yana büyük bir konu oldu. Cumartesi akşamı Tokyo'da bir konser verdi. Büyük saat farkı nedeniyle özel jet yardımıyla cumartesi günü Los Angeles'a ulaşmıştı. Buradan ABD'nin Nevada eyaletindeki kumar metropolüne uçuş yaklaşık 70 dakika sürüyor.


Swift ve Kelce geçen yıldan beri çıkıyorlar. 34 yaşındaki oyuncu, stadyumdaki çok sayıda Chiefs maçına katıldı ve Ulusal Futbol Ligi'nde dikkatleri üzerine çekti. Swift'in milyonlarca hayranının çoğu NFL maçlarını izliyor. Bir araştırmaya göre sanatçı, Eylül ayından bu yana lige ve Chiefs'e 331 milyon dolarlık pazarlama eşdeğeri kazandırdı.

Haberler
 
Üst