Sophie Kinsella: çok satan yazar kanseri halka duyuruyor

semaver

New member
Kanser teşhisi kamuoyuna açıklandı

Yazar Sophie Kinsella agresif beyin kanseriyle mücadele ediyor

Yazar Sophie Kinsella kanser teşhisini kamuoyuna açıkladı.

Kaynak: resim ittifakı / Photoshot

Makaleyi dinle • 2 dakika

İngiliz çok satan yazar Sophie Kinsella kanserini kamuoyuna açıkladı. 54 yaşındaki oyuncu, Instagram ve Facebook'ta 2022'nin sonunda kendisine agresif bir beyin tümörü teşhisi konulduğunu yazdı. Tedavisi hakkında da takipçilerini bilgilendirdi.

Londra. Yazar Sophie Kinsella kanser teşhisini kamuoyuna açıkladı. Uzun zamandır bu haberi paylaşmak istiyordu ve bunu yapacak gücü bulması gerekiyordu. Çarşamba günü Instagram ve Facebook'ta yazar (“Alışverişkoliğin: Pazarlık Avcısı”, “Aile Kutlaması”) “2022'nin sonunda bana agresif bir beyin tümörü türü olan glioblastoma teşhisi konuldu” diye yazdı.

Daha sonra okuyun Reklamcılık

54 yaşındaki genç, haberi daha önce paylaşmadığını, çünkü önce çocuklarının bu haberi işlemesini ve yeni hayata alışmasını istediğini söyledi. Başarılı bir ameliyat geçirdi ve halen devam eden radyasyon ve kemoterapiye devam ediyor.

“Şu anda her şey stabil ve genel olarak kendimi çok iyi hissediyorum, ancak çok yorulmaya başladım ve hafızam eskisinden daha da kötü!” Kinsella'yı yazdı. Kendisine olağanüstü destek veren ailesine ve yakın arkadaşlarına, ayrıca harika doktor ve hemşirelerine minnettardır.

“Kanserin herhangi bir türüne yakalanan herkese sevgilerimi gönderiyorum

Ayrıca okuyucularına destekleri için teşekkür etti ve birkaç ay önce İngiltere'de yayınlanan “Tükenmişlik” kitabına verilen yanıttan bahsetti. Gerçek adı Madeleine Wickham olan Kinsella, bu harika tepkinin ona zor zamanlarında yardımcı olduğunu yazdı.

“Kanserin herhangi bir türünden muzdarip herkese ve onları destekleyenlere sevgi ve en iyi dileklerimi gönderiyorum” diye paylaştı. Böylesine ciddi bir teşhis almak, kendinizi çok yalnız ve korkutucu hissedebilir ve başkalarının desteği ve ilgisi, kelimelerle ifade edilemeyecek kadar çok şey ifade eder. Yakında tekrar iletişime geçecek ve bu arada güneşli Londra'dan selamlarını iletecek.

Haberler