“Sekiz yıl oldu”

semaver

New member
Berlin. Rapçi Bushido sahnede “Terliyorum çünkü yaşlı, şişman bir adama dönüştüm” diyor. 45 yaşındaki sanatçı, sekiz yıl sonra ilk kez müziğini icra ediyor. Perşembe akşamı, “Sonsuza Kadar Kral!”ın başlangıcı için kısa bir süreliğine Berlin'deki eski, tamamen yüksüz olmayan evine geri dönecek. tur.

Eski gangster rapçisi (“Sunbed Flavor”) iki buçuk saat içinde hayranlarına sekiz yıldır özlediklerini veriyor. Bu arada müzisyenin hayatında pek çok şey oldu. Yedi biyolojik çocuğundan dördü – Aaliyah, Djibrail, Laila ve Issa – iki kez sahneye çıkıyor. Ve seyirci bunu kutluyor.

28 yaşındaki bir fangirl, “Bence bu kadar gelişme kaydetmesi harika” diyor. “O büyüdü, ben de büyüdüm. Bugün özlemini duyduğum şeyi elde ettim – birkaç klasik daha çalabilseydi bile.” Öte yandan Leipzig'den 36 yaşındaki bir oyuncu oldukça hayal kırıklığına uğramış: ” beklentiler yüksekti ve elde ettiğiniz şey çok azdı. Mal bile yoktu. Ve: Bu bir konser, bir aile etkinliği değil.”

“Çok heyecanlıyım! Babam şimdi geliyor!”

Konser zamanında ve açılış gösterisi yapılmadan başladı. Belki de canlı yayında RTL+'da ikincil olarak pazarlandığı için. Belki de rapçinin, işitme koruması olan ve dadıları olan iki yaşındaki üçüzleri de dahil olmak üzere tüm ailesi seyirciler arasında olduğu için. “Çok heyecanlıyım! “Babam şimdi geliyor!” Bushido'nun eşi Anna-Maria, kucağında kızıyla gösterinin başlamasını beklerken şöyle diyor: Haftalardır turnenin tanıtımını yaptığı Instagram hesabı için bu sahneyi kendisi çekti.

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Gerçek adı Anis Ferchichi olan Berlinli gangster rapçinin baştan sona baba olduğu tekrar tekrar ortaya çıkıyor. İzleyicilere kollarını soldan sağa ve geri sola zamanında nasıl sallamaları gerektiğini tam olarak anlatıyor ve soruyor: “Bunu yapabilir misin? Sana yardım ediyorum.”

Kurtuluş olarak aile işi

Gerçek adı Anis Ferchichi olan Berlinli gangster rapçinin baştan sona baba olduğu tekrar tekrar ortaya çıkıyor. İzleyicilere kollarını soldan sağa ve geri sola zamanında nasıl sallamaları gerektiğini tam olarak anlatıyor ve soruyor: “Bunu yapabilir misin? Sana yardım ediyorum.”

45 yaşındaki adam, bir buçuk yılı aşkın bir süredir geniş ailesiyle birlikte Dubai'de yaşıyor. Bu ona tüm tur boyunca eşlik ediyor. Pop şarkıcısı Sarah Connor'ın kız kardeşi olan eşi, yedi çocukları ve dadıları haftalarca tur otobüslerinde yaşıyor. Bir klipte yumuşak bir sesle “En büyük dileğim bir aileye sahip olmaktı” diyor. Yıllardır aile podcast'leri ve aile belgeselleriyle imajını değiştirmeye çalışan adam artık polisin tanıdığı rapçi gibi görünmüyor.

İmaj değişikliğine rağmen: Bushido hâlâ davalarla ilgileniyor

Almanya'da Bushido polis koruması altında. “Anna-Maria ve Anis Ferchichi ile Yatakta” adlı podcast'te tur başlamadan önce otelde tecrit halinde yaşadığını söyledi. Konser sırasında alınan güvenlik önlemleri konusunda ne organizatörler ne de polis yorum yapmak istemedi. Bushido son zamanlarda birçok dava nedeniyle manşetlerde yer alıyor. Menajeri Arafat Abou-Chaker Şubat ortasında mahkemede beraat etti, ancak savcılık buna itiraz etti. Bushido, ceza yargılamasında tanık ve müdahil davacıydı. İddiaların büyük bir kısmı onun ifadelerine dayanıyordu.

ABD radarı

Amerika Birleşik Devletleri'ni harekete geçiren şey: Haberler'nin ABD uzmanları, arka plan bilgilerini sınıflandırıyor ve sağlıyor. Her salı.

Yeni albüm çok yakında – ama ne zaman?

Cuma günü Bushido, Leipzig'e ve oradan da diğer Alman şehirlerinin yanı sıra Avusturya, İsviçre ve Lüksemburg'a doğru yola çıkıyor. Turun ardından – resmi bilgilere göre bu Avrupa'daki son tur – müzisyen yeni bir albüm de yayınlamak istiyor. Başlangıçta turunun başlığının Latince versiyonu olan “Rex in aeternum” olarak adlandırılacaktı. Ocak ayında yayınladığı “Electro Ghetto” adlı podcast'inde şunları duyurdu: “Albümün adını kesinlikle değiştireceğim.” Yeni albümün yayın tarihi henüz bilinmiyor. Alman Basın Ajansı'na verdiği röportajda “Müziğimde intikam arzuları ve intikam hikayeleriyle çok ilgileniyorum” dedi.

Haberler