Sarah Snook Instagram’da bebek fotoğrafını paylaştı

semaver

New member
Instagram üzerinden duygusal sözler

“Succession” finali için: Aktris Sarah Snook bebek fotoğrafını paylaştı

Bir Instagram gönderisine göre Avustralyalı aktris Sarah Snook, hit dizisi “Succession”ın finaline yeni bir anne olarak baktı. Daha önce Mayıs ayında ilk çocuğunu beklediğini açıklayan 35 yaşındaki oyuncu, “Hayatımı değiştiren bir şeyin son sezonunun son bölümünü az önce izledim” diye yazmıştı.

© Kaynak: Ian West/PA Tel/dpa

Sevilen dizi “Arkadaşlık” 4. sezonuyla Pazartesi günü sona erdi. Oyuncu Sarah Snook için ise yeni bir sayfa açıldı: Anne oldu.

Los Angeles. Avustralyalı aktris Sarah Snook (“Succession”) Instagram’da bir bebek fotoğrafıyla hayranlarını heyecanlandırdı. Hamileliğini daha önce kamuoyuna duyuran 35 yaşındaki kadın, Instagram’da “Succession” dizisini gösteren bir TV’nin ön planda bebek kafasıyla fotoğrafını paylaştı.

Fotoğrafın altına “Hayatımı değiştiren bir şeyin son sezonunun son bölümünü izledim. Ve şimdi hayatım yeniden değişti.” Snook, Avustralyalı komedyen Dave Lawson ile evli.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Yorumlarda Snook birçok tebrik aldı – oyunculuk performansının yanı sıra, “resimdeki küçük kafa için” de tebrik edildi, bazıları bebek emojisi yayınladı. Sevilen dizi ‘Arkadaşlık’ 4. sezon finali ile Pazartesi günü sona erdi. Snook, babasının yerine kimin geçeceği konusunda iki erkek kardeşiyle kavga eden vicdansız bir medya kralının kızını oynuyor.

Haberler