Pop şarkıcısı Florian Silbereisen hayranlarıyla yıldönümü turnesinin keyfini çıkarıyor

semaver

New member
Riesa. Eğer bir noktada binlerce insan artık gelmezse ve pop şarkıcısı Florian Silbereisen küçük bir doğum günü partisinde çalarsa, 42 yaşındaki oyuncu şu anki kadar mutlu olacak. “Her şey büyüdü; konserler, gösteriler. Ama daha önce 200 kişinin önünde oynamaktan da keyif alıyordum.

Ve eğer bir noktada tekrar daha küçük evlerde ve küçük doğum günü partilerinde çalarsam, o zaman bu da güzel olur,” diye Alman basınına konuşan Schlager yıldızı, “Florian Silbereisen ile The Big Schlagerfest XXL 2024” yıldönümü turnesinin başlangıcından önce Alman basınına şunları söyledi: Cumartesi akşamı Riesa, Saksonya'da. Ajans.

Açılan turda Silbereisen iki yıl dönümünü kutluyor: Feste gösterileri 30 yıldır yapılıyor ve Silbereisen de 20 yıldır gösterilere ev sahipliği yapıyor. Bavyera'nın Tiefenbach topluluğunda (Passau bölgesi) doğan sanatçı, “Küçük bir çocukken bile sahne arıyordum” dedi. İşini bir hediye olarak görüyor. “Binlerce insanla tekrar tekrar kutlama yapıp şarkı söyleyebilmemiz her zaman çok özeldir.”

Silbereisen turunda 80 kişi seyahat ediyor

Silbereisen turnesinde Almanya'yı toplam 80 kişi geziyor. 30 yıldır Christa Walther ve 83 ve 80 yaşındaki Elke Schleuß-Gillmeister, Silbereisen'in gardırobundan ve diğer ünlülerin kostümlerinden sorumlu.

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Silbereisen, konser öncesi ses kontrolü ile maske arasında yaşanan fırtınada gerçekleşen röportajda, konserden önceki saatlerin her zaman çok yoğun geçtiğini söyledi. “Ama bir şeyler yaratılıyor ve bu iyi.” Silbereisen, “nereden geldiklerine ve neye inandıklarına bakılmaksızın” on binlerce insanın barışçıl bir şekilde birlikte kutlama yapmasının “inanılmaz bir duygu” olduğunu söyledi. “İşte bu yüzden bunu yapıyorsun. Sonuçta insanları mutlu ediyorsunuz ve onlar da karşılığını veriyorlar. Beni de mutlu ediyorlar.”

Bu yerlerdeki Silbereisen turları

Yıldönümü turunun başlamasının ardından Silbereisen ve ekibi önümüzdeki birkaç hafta içinde Leipzig, Rostock, Erfurt, Münih ve Frankfurt'u da ziyaret edecek. Silbereisen'le birlikte DJ Ötzi, Thomas Anders ve Ross Antony gibi pop sahnesinin diğer yıldızları da sahnede olacak.

Haberler