Oyuncu, Oscar tokatından sonra yeniden doğmuş gibi hissediyor

semaver

New member
Tırtıldan kelebeğe

Will Smith, Oscar'daki tokat skandalından sonra yeniden doğduğunu hissediyorHollywood yıldızı Will Smith Berlin galasında

Kaynak: BREUEL


Makaleyi dinle • 2 dakika


Diriltme yeteneği son derece insani bir yetenektir ve o artık dönüşmüş bir tırtıldır. Will Smith, Oscar skandalından iki yıl sonra Berlin'deki durumunu bu şekilde canlı bir şekilde anlatıyor.
Berlin. Oscar'lardaki tokat skandalından iki yıl sonra Hollywood yıldızı Will Smith (55), kendini yeniden doğmuş gibi hissediyor ve kelebeklere benzetiyor. Aktör, Pazartesi akşamı Berlin'de “Bad Boys:” filminin Avrupa galasında gazetecilere verdiği demeçte, “Kendini yeniden keşfetme, iyileşme ve ölüp yeniden doğabilme yeteneği, tabiri caizse, nihai insan yeteneğidir” dedi. Ride or Die” (sinema gösterimi 5 Haziran). Smith canlı bir şekilde şunu ekledi: “Bir tırtıl olmak, çürüyüp ölmek ve sonra bir kelebek olarak geri dönmek.”


Devamını oku sonra Reklamcılık


Devamını oku sonra Reklamcılık


Smith (“King Richard”, “I Am Legend”, “Men in Black”) tam 26 ay önce 2022 Oscar'larında Chris Rock'a Jada Pinkett Smith hakkında şaka yaptıktan sonra sahnede tokat atmıştı. Şaka, Will Smith'in eşinin hastalık nedeniyle saç dökülmesi nedeniyle giydiği kısa saç modeline gönderme yapıyordu. Will Smith daha sonra özür diledi. Ancak on yıl boyunca Akademi Ödülleri etkinliklerinden men edildi.

“Kötü Çocuklar” ekranda


Berlin'de Will Smith çok rahattı. Yeni aksiyon filmi için forma girmenin ve iyi durumda olmanın daha zor olduğunu söyledi. “Eskiden üç ay süren işlem artık altı ay sürüyor.” Bunun yarısının yaşından, yarısının da çörek sevgisinden kaynaklandığını söyleyerek şaka yaptı. Will Smith ve Frankfurt doğumlu başrol oyuncusu Martin Lawrence (59), “Bad Boys: Ride or Die” ile dördüncü kez “Bad Boys” olarak beyazperdeye geri dönüyor.


Devamını oku sonra Reklamcılık


Devamını oku sonra Reklamcılık


Smith ve Lawrence'ın polis ikilisi Mike Lowrey ve Marcus Burnett'i Miami'de oynadığı aksiyon filmi serisinin ilk bölümü 1995'te gösterime girdi (“Bad Boys”). Bunu 2003 ve 2020'de iki film daha izledi. 5 Haziran'dan itibaren Alman sinemalarında gösterime girecek olan “Sür ya da Öl”de ikili bir yolsuzluk skandalını ortaya çıkarır, ancak daha sonra kendileri de bir entrikanın ortasında kalır ve kaçmak zorunda kalır. .

Haberler
 
Üst