Oyuncu bu sefer “her şeyin tadını çıkarmak” istiyor

semaver

New member
Üçüncü çocuk yolda

Aktris Jenna Dewan yeniden hamile ve bu kez “her şeyin tadını çıkarmak” istiyor

Jenna Dewan, nişanlısı Steve Kazee ile 2019'da New York'ta bir etkinlikte.

© Kaynak: Birdie Thompson/AdMedia/Image Collect

Makaleyi dinle • 1 dakika

Jenna Dewan halihazırda iki çocuk doğurdu ancak hamileliklerinin yalnızca olumlu yönlerini hatırlamıyor gibi görünüyor. Aktris bunu şimdi, üç numaralı hamileliği sırasında değiştirmek istiyor.

ABD'li aktris Jenna Dewan üçüncü çocuğunu bekliyor. 43 yaşındaki ABD'li “Romper” dergisine bunun hamile kalmak istediği son sefer olacağını söyledi. “Yani biraz sevinç, biraz da üzüntü var. Gerçekten her şeyin tadını çıkarmaya çalışıyorum ve sadece günleri atlatmaya çalışmıyorum.

Çalışmak dengeyi sağlar

Röportajda belirttiği gibi, dansçı ve aktris yaptığı işin çok yardımcı olduğunu söylüyor. Dewan, “The Rookie” setinde şu anki zamanı hakkında “Aklımı dengelemeye yardımcı oluyor” diyor. İlk hamileliği sırasında çok stresliydi ve o zamanki kocası Channing Tatum'un çekimleri onu rahatlatmadı. Dokuz yıllık evliliğin ardından 2018 yılında oyuncudan ayrılan sanatçının on yaşında bir kızı var. Tatum ile uluslararası alanda çığır açan dans filmi “Step Up”ın setinde tanıştı.

Dewan'ın nişanlısı Steve Kazee'den zaten üç yaşında bir oğlu var ve hamileliği sırasında bolca vakit geçirdi. Ama kendisini bekleyen değişimi daha da sabırsızlıkla bekliyor.

Peki bebeğin cinsiyeti nedir?

Ancak nişanlısını yeniden yeni bir baba olarak görmeyi özellikle sabırsızlıkla bekleyen Dewan, bebeğin cinsiyetiyle ilgili sorulara cevap veremiyor: Romper dergisinin yazdığına göre çift, cinsiyeti önceden öğrenmemeye karar verdi.

Haberler/ew