Nico Santos, Tate McRae ve Max Giesinger gibi pop yıldızları bunu planladı

semaver

New member
Yılbaşı Gecesi çok yakında

2024 planları: Pop yıldızlarının yeni yılda sabırsızlıkla beklediği şey bu

Müzisyen Nico Santos, Berlin Flow Studios’ta bir röportajın oturum aralarında.

© Kaynak: Britta Pedersen/dpa

Makaleyi dinle • 1 dakika

Pop yıldızlarının bile planları ve iyi niyetleri var. Müzisyenler 2024’te yeni müzik, konser turları ve televizyon gösterilerinin yanı sıra kendilerini özel meselelere de adamak istiyor. İşte şarkıcılar Nico Santos, Tate McRae ve Max Giesinger’ın önümüzdeki yıl için planladıkları.

Köln. Pop yıldızı Nico Santos (30, “Daha İyi”) gelecek yıl ilk kez baba olacak ve bu nedenle önümüzdeki birkaç ay içinde biraz yavaşlamak istiyor. Santos, Alman Basın Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Kesinlikle kendime biraz ara vereceğim, ancak yeni yılda elbette müzikal olarak benim için bir şeyler olacak” dedi. “Çok yazdım, özellikle Almanca şarkılar yazdım ki bunu şu ana kadar çok nadir yazdım.” Santos planladığı turunu ilkbahardan sonbahara erteledi.

Kanadalı atıcılık yıldızı Tate McRae (20), küresel hit “Greedy”nin ardından 2024’te başlamak istiyor. Alman dans öğretmeninin kızı dpa’ya “İlk dünya turumu şimdiye kadar çaldığım en büyük salonlardan bazılarında yapıyorum” dedi. “Almanya’ya gelmeyi seviyorum. Büyükbabam geliyor ve onun gösterilerde olması harika olacak.” “Sonra Düşün” turu Nisan ortasında Dublin’de başlıyor ve yedi ay sonra Yeni Zelanda’da sona eriyor.

Söz yazarı Max Giesinger (35, “When she dances”) yaz konserlerinden önce kendine biraz XXL rahatlama ısmarlıyor. “Ocak ve Şubat aylarında sekiz hafta sürecek büyük bir tatile çıkıyorum. Yeni Zelanda’yı gerçekten çok merak ediyordum. Bir zamanlar lise mezunu olarak oradaydım ve o zamanlar her avroyu devretmek zorunda kaldım. Artık nihayet her şeyi, paraşütle atlamayı ve her türlü şeyi yanıma alabiliyorum.”

Haberler