Lola Weippert: Instagram fotoğrafı yüzünden Shitstorm

semaver

New member
Günaha Adası ev sahibi

“Sürdürülebilirliğe ne dersiniz?”: Lola Weippert, jet sosyete hayatı için eleştiri topluyor

Moderatör Lola Weippert.

© Kaynak: resim ittifakı / SvenSimon

Kıskançlık mı yoksa haklı eleştiri mi? Moderatör Lola Weippert, sosyal medyadaki takipçilerine özel hayatına dair özel bilgiler veriyor ve son seyahat deneyimlerinden fotoğraflar paylaşıyor. 26 yaşındaki oyuncu şimdi mevcut görevlerinden biri için eleştiri almak zorunda.

Moderatör Lola Weippert (26) sosyal medyada çok aktif ve takipçilerini özel hayatına dair içgörülerle düzenli olarak besliyor. En son fotoğraflarının izlenimlerine bakılırsa, 26 yaşındaki jet sosyete hayatından çok memnun görünüyor, çünkü bir süredir sosyete hayatını sürdürüyor: Weippert, Sevgililer Günü’nde “Temptation”ın yer aldığı bir fotoğraf yayınladı. Island” sunucusu, parıldayan kar üzerinde siyah bir helikopterde poz verdi ve bu nedenle sert eleştiriler aldı.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Bir kullanıcının ironik bahşişi, “Aksine bu kadar ‘eko’ ve çevre bilincine sahip olduğunuza göre, böyle bir helikopter harika bir ulaşım aracıdır,” şeklinde ironik bir ipucu veriyor. Kullanıcı, Weippert’in güneşli Cape Town’daki son tatilinden bahsediyor. Başka bir takipçisi ekliyor: “Vaz su, şarap iç.” “Helikopter uçurmak gerçekten gereksiz! İklim?”

Lola Weippert şu ana kadar iddialara yanıt vermedi, sadece fotoğrafın altına şunları yazdı: “Biri beni çimdikleyebilir mi?” Televizyon yıldızı şansına inanamıyor gibiydi: “Burada yaşadıklarıma inanamıyorum, bu çok saçma.”

Jan Köppen, Lola Weippert’i 2022’de “düşüncesiz popülizm” ile suçladı

Weippert sosyal medya paylaşımlarıyla ilk kez eleştiri almıyor. Kasım 2022’de RTL sunucusu Jan Köppen, Weippert’in Katar’daki tartışmalı Dünya Kupası hakkındaki açıklamalarından rahatsız oldu ve konuştu. Geçen yıl yaptığı bir paylaşımda ülkedeki insanlık dışı koşullar nedeniyle Dünya Kupası’nın boykot edilmesi çağrısında bulunan Köppen, onu “maalesef çok yansımamış popülizm” ile suçlamıştı.

O sırada spesifik iddiaları şunlardı: “Bu arada, insan hakları Maldivler’de daha iyi değil. İlk orada değil miydiniz?” Yorumlar sütununda tartışmaya katıldı: “Tatilinizle bu yerel koşulları desteklemekle suçlandığınızı hayal edin, tabii ki bunu kapalı bir tesisteki harika olanaklarla takdir edebilirsiniz, fark etmeyin. herhangi bir şey? Ayrıca çok kolay olur ve senin için adil olmaz.”

Haberler/Tele gösterisi