İngiliz kraliyet ailesi, Anneler Günü’nü Kraliçe olmadan kutlar ve dokunaklı fotoğraflar paylaşır.

semaver

New member
“Bizim ailemizin de sizin de anneler gününüz kutlu olsun”

Royals, Anneler Günü’nü Kraliçe olmadan kutlar ve dokunaklı fotoğraflar paylaşır

Kraliçe II. Elizabeth (solda), Windsor Great Park’taki Smith’s Lawn’da Edinburgh Dükü’nün katıldığı bir polo turnuvasında o zamanki Prens Charles (şimdiki Kral Charles III) ve o zamanki Prenses Anne (şimdiki Prenses Kraliyet) ile birlikte.

© Kaynak: PA Tel/dpa

İngiltere’de Anneler Günü 19 Mart’ta kutlanır. Kraliyet ailesi için Kraliçesiz Anneler Günü. Böylece saraydan dokunaklı resimler ve sözler geldi.

Londra. Kral Charles III’ün bir fotoğrafıyla. (74) ve annesi, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından ilk Anneler Günü’nü Twitter’da İngiliz kraliyet ailesine hatırlattı. Resimde, küçük bir çocuk olan Charles, annesinin kucağında duruyor. Yanında eşi Kraliçe Camilla’nın (75) annesiyle yetişkin bir kadın olarak çekilmiş bir fotoğrafı var. Kraliçe II. Elizabeth, geçen Eylül ayında 96 yaşında öldü. Camilla’nın annesi Rosalind Shand, 1994 yılında 72 yaşında öldü.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Açıklamada, “Dünyanın her yerindeki tüm annelere ve bugün annesini özleyenlere, sizi düşünüyoruz ve çok özel bir Anneler Günü diliyoruz” yazıyordu. İngiltere’de Anneler Günü zaten 19 Mart Pazar günü kutlanıyordu, Almanya’da bu yıl 14 Mayıs’a denk geliyor.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Prens William (40) ve Prenses Kate (41) de Anneler Günü için Twitter’da bir fotoğraf yayınladı. Kate ve çiftin üç çocuğu Prens George (9), Prenses Charlotte (7) ve Prens Louis (4) bir ağaçta oturuyor. Başka bir fotoğrafta, Prenses Kate en küçük oğlu Louis’i kucağında tutuyor. “Bizim ailemizden sizin de anneler gününüz kutlu olsun” yazıyordu.

Haberler