Hoşgörü iyi bir evliliğin reçetesidir

semaver

New member
Diğer kişiye yer verin

Oyuncu çift Kramer ve Krassnitzer: Hoşgörü iyi bir evliliğin reçetesidir

Aktör çift Ann-Kathrin Kramer ve Harald Krassnitzer.

Kaynak: Martin Schutt/dpa

Makaleyi dinle • 2 dakika

Ann-Kathrin Kramer ve Harald Krassnitzer 15 yıldır evliler ve kamera karşısına oyuncu olarak birlikte çıkıyorlar. Bu kadar uzun süre sonra ilişkilerinin neden hala yürüdüğünü açıkladılar. Bunu yapmanın basit bir yolu var.

Augsburg. Aktör çift Ann-Kathrin Kramer ve Harald Krassnitzer, karşılıklı hoşgörüyü iyi bir evliliğin en iyi tarifi olarak görüyorlar. “Elbette gerçek bir sır yok. Ancak süreçte birlikte kalmanın önemli olduğunu düşünüyorum,” dedi Kramer, kocasıyla “Augsburger Allgemeine” (Çarşamba) için yaptığı ikili röportajda. “Bu, başkalarındaki belirli nitelikleri beğenmek veya eleştirmekle ilgili değil. Acı veren süreçlere ne kadar açık kalırsanız, kendiniz hakkında o kadar çok şey öğrenirsiniz.” Avusturyalı “Tatort” adıyla tanınan Krassnitzer (63), şunları söyledi: “İlişkilerde asla karşınızdakini kısıtlamaya, evcilleştirmeye çalışmamalısınız.” Karşınızdaki kişiye “istedikleri şekilde gelişebilmeleri için” alan bırakmalısınız. “Diğer her şey sadece Pipifax.”

Daha sonra okuyun Reklamcılık

Krassnitzer, 4 Nisan Perşembe günü 58 yaşına giren eşinin “yüksek dürüstlüğüne” hayran. “Olaylara çok yakından bakıyor ve bana her zaman yeni alanlar açıyor. Kendisi çok düzenli bir insan, ben ise daha arkaik bir yapıda yaşıyorum. 15 şeyi karıştırdım ve sıranın nerede olduğunu yalnızca ben biliyorum. Öte yandan Ann-Kathrin çok yapılıdır ve buna gerçekten hayranım. Çünkü bu beni koruyor ve güvence altına alıyor. Halat takımı gibi. Korkmadan duvara tırmanabiliyorum çünkü ipi tutan başka birinin olduğunu biliyorum.”

25 yıldır birlikte yaşayan ve 15 yıldır evli olan çift, 7 Nisan Pazar günü ZDF Herzkino'nun “Anders Ailesi” serisinden bir filmde kurgusal bir evli çift olarak karşımıza çıkacak. Buna “Gül Renkli Gözlükler” deniyor. Kramer, filmin onun gerçek evlilik hayatıyla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi. “Oynadığımız şey patolojik. Filmde kocam narsistin patolojik kişiliğine sahip. Bu, özel bir çift olarak bizimle hiçbir ilgisi olmayan zehirli bir ilişki.

Haberler