Eşinin ölümünden sonra Senta Berger: “Michael benim hayatımdı”

semaver

New member
Berlin. Aktris Senta Berger, kocası Michael Verhoeven'in ölümüyle ilgili ilk kez kamuoyuna konuştu. “Michael benim hayatımdı. Söyleyebileceğim tek şey şu anda hiçbir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü şimdi söyleyebileceğim herhangi bir şey onu olduğundan daha küçük hale getirir,” dedi Berger (82), ailenin kayıpla nasıl başa çıktığı sorulduğunda “Bild am Sonntag”a. Film yapımcısı (“Beyaz Gül”), Münih'in Grünwald banliyösünde kısa ve ciddi bir hastalığın ardından 22 Nisan'da 85 yaşında öldü.

Devamını oku sonra Reklamcılık

Yönetmen ve senarist oğlu Simon Verhoeven (51), gazeteye şunları söyledi: “Babam onun tüm mutluluğuydu. Bu böyle kalacak. Vedayı ve hepimizin hissettiği acıyı kelimelerle anlatamam. Babam, ağabeyim Luca ve benim isteyebileceğimiz en sevgi dolu, en sıcak ve en komik babaydı. O, hiçbir zaman kahraman olmayı istemese de bizim kahramanımızdı.” Küçük oğlu Luca Verhoeven da film endüstrisinde çalışıyor.

Oğlu annesine güç diliyor

Ünlü annesi hakkında şunları söyledi: “Umarım annem hayata geri dönecek gücü ve cesareti bulur. Ayrıca annemin bir gün tekrar film çekeceğini umuyorum. Çünkü elbette iş her zaman bir çeşit

Verhoeven, “Bams”a, babasının “annem ve oğulları yanındayken” evde öldüğünü söyledi. “Hepimiz annemle, onun çocukları ve torunlarıyla birlikteyiz. Birbirimize sımsıkı sarılıyor ve sarılıyoruz. Resimlere ve aile filmlerine bakıyoruz ve Michael'ı 20, 30, 40 veya 50 yaşlarında, parlak yeşil gözlü, genç, güzel bir adam olarak görüyoruz. Ne kadar çekici, komik ve eğlenceyi seven biriydi. Bu yüzden ona hem seviniyoruz, hem de birlikte ağlıyoruz.”

Bir oğul olarak çok mutlu: “Birbirimiz hakkında ne hissettiğimizi, birbirimiz için ne ifade ettiğimizi ve birbirimizi sevdiğimizi her zaman birbirimize açıkça ifade ettik. Ama yine de her zaman bunun yeterli olmadığı, bunu daha sık söylemen gerektiği hissine kapılıyorsun.”

Haberler