Erol Sander yeniden baba oldu: kızı Romy geldi

semaver

New member
Rebecca Oehlmann'dan ilk çocuk

“Çok sevinçliyiz”: Erol Sander yeniden baba oldu

Erol Sander, kız arkadaşı Rebecca Oehlmann ile birlikte.

Kaynak: Picture Alliance / Eventpress

Makaleyi dinle • 1 dakika

Oyuncu Erol Sander üçüncü kez baba oldu – kız arkadaşı Rebecca Oehlmann, Pazar günü kızı Romy'yi doğurdu. Sander geçtiğimiz günlerde 55 yaşında yeniden baba olmaya “oldukça kendiliğinden karar verdiğini” açıkladı.

Oyuncu Erol Sander (55) ve kız arkadaşı Rebecca Oehlmann (35) anne-baba oldu. “İstanbul Cinayet Komisyonu” yıldızının “Bild” gazetesine verdiği bilgiye göre kızı Romy, Pazar sabahı Köln'de dünyaya geldi.

Daha sonra okuyun Reklamcılık

“Gece yarısı başladı ama her şey yolunda gitti. Kısa sürede küçük olan hayatta kaldı ve dünyaya geldi. O tek kelimeyle harika. Sander gazeteye “Rebecca ve ben çok mutluyuz” dedi.

“Her zaman büyük bir aileye sahip olmak istedim”

Bu, asıl adı Urcun Salihoğlu olan Sander'in üçüncü çocuğu. Caroline Goddet ile olan evliliğinden iki oğlu (Marlon ve Elyas), Sander'ın ortağı Rebecca Oehlmann'ın ise bir kızı var. Sander geçen yıl “Bunte” dergisine “Her zaman büyük bir aileye sahip olmak istemiştim” dedi.

Birkaç gün önce Hit Radio FFH kanalına verdiği röportajda Sander, kendisinin de 50'li yaşların ortasındaki bir baba olarak yaşını düşündüğünü vurguladı: “Oldukça spontane bir şekilde karar verdik ve sadece kalbimizin bize söylediğini yapacağımızı düşündük. .”

Oyuncu, eşinden ayrıldıktan sonra yeni aşkını 2023'ün başında Instagram'da bir çift fotoğrafıyla kamuoyuna duyurdu. Oehlmann, örneğin RTL dizisi “Unter uns” ve “Alles was count” için makyaj sanatçısı olarak çalışıyor. . Sander, 2021 ve 2022'de “Önemli Olan Her Şey”de oynadı.

Haberler/seb/dpa