Düşes Kraliyet Ailesinden ayrıldıktan sonra böyle diyor

semaver

New member
Kraliyet ailesiyle anlaşmazlık

Düşes Meghan, Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra: “Harika gidiyoruz”Prens Harry ve eşi Düşes Meghan, Nijerya'nın Abuja kentindeki Işık Akademisi'ndeki çocukları ziyaret etti.

Kaynak: Sunday Alamba/AP


Makaleyi dinle • 2 dakika


2020 yılında Prens Harry ve eşi Meghan, İngiliz kraliyet ailesinden çekildiler. Özellikle çiftin yakın zamanda bir Netflix belgeselinde ortaya çıkan açıklamalarının ardından varlıklı kraliyet ailesiyle olan ilişkileri paramparça oldu. Ancak Düşes görünüşe göre hala mutlu.
Abuja. Sussex Düşesi'ne göre Prens Harry ve eşi Meghan, İngiliz kraliyet ailesinin yakın çevresi dışındaki hayatlarında “gerçekten mutlu”. 42 yaşındaki oyuncu, çiftin Harry'nin (39) kurduğu Invictus Oyunları'nın gelecek yıl düzenleneceği Nijerya'ya yaptığı gezide “People” dergisine şunları söyledi:


Daha sonra okuyun Reklamcılık


Daha sonra okuyun Reklamcılık


Çift, 2020 yılında Kraliyet Ailesi'nden ayrıldı ve şu anda iki çocukları Prens Archie (5) ve Prenses Lilibet (2) ile birlikte ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşıyor. Diğer kraliyet ailesiyle ilişkilerin kopmuş olduğu düşünülüyor. Arka planda çiftin bir Netflix belgeselindeki ve Harry'nin otobiyografisi “Spare” (Almanca: “Reserve”)'daki pek çok düşüncesizliği yer alıyor. Harry, Invictus Oyunları'nın onuncu yıldönümünü kutlamak için geçen hafta şükran töreni için Londra'yı ziyaret ettiğinde, babası Kral III. Charles bunu yapabildi. (75) iddiaya göre toplantıya vakit ayıramıyor.

Meghan: “Gerçekten mutluyuz”


Sussex çiftinin, İngiltere'de Harry ve Meghan olarak da bilinen Nijerya ziyareti, çiftin kraliyet ailesinden ayrılmadan kısa bir süre önce Güney Afrika'ya yaptığı geziyi anımsattı. O dönemde Meghan, bir röportajda kraliyet ailesinin bir üyesi olarak hayattan duyduğu derin rahatsızlığı dile getirmişti. Şimdi şöyle dedi: “Harika gidiyoruz. Ailemizin büyüyüp geliştiğini görmekten mutluyuz. Elbette mutluyum. Gerçekten çok mutluyuz.”


Daha sonra okuyun Reklamcılık


Daha sonra okuyun Reklamcılık


Meghan için bu yolculuk aynı zamanda kendi köklerine de bir yolculuktu. Daha önce genetik test kullanarak yüzde 43 Nijeryalı soyunu keşfetmişti.

Haberler
 
Üst