“Dört yıldır aldatıldım”

semaver

New member
Model mutsuz ilişkiden bahsediyor

Heidi Klum: “Dört yıl boyunca aldatıldım”

Heidi Klum'un modeli.

© Kaynak: IMAGO/ZUMA Tel

Makaleyi dinle • 2 dakika

Bir top model olarak Heidi Klum'un her ilişkisi kamuoyunda özel bir ışık altındaydı. Kimsenin bilmediği şey: Yıllarca partnerlerinden biri tarafından aldatılmıştı; 50 yaşındaki kadın şimdi bunu ilk kez kamuoyuna açıklıyor.

Heidi Klum, Tokio Hotel'in yıldızı Tom Kaulitz ile neredeyse beş yıldır evli, ancak Alman modelin ilişkilerinin hepsi bu kadar uzun sürmedi ya da bu kadar mutlu olmadı. “Call Her Daddy” adlı podcast'te Klum, aldatan bir partnerden bahsetti. “Dört yıl boyunca başından sonuna kadar aldatıldığım bir ilişkim vardı. Röportajda “Öğrenene kadar her zaman” dedi.

Klum, inanılmaz miktarda sevgi gösterdiği bir ilişkiydi ve “sonra onu aynı şekilde geri alamayacağınızı anlıyorsunuz” dedi. O zamanlar bundan uzun süredir şüpheleniyordu ama ortağı onu her zaman rahatlatmayı başardı; eğer onunla iletişime geçmezse cep telefonunun pilinin boş olduğunu ve yanında şarj cihazının olmadığını iddia etti. .

Heidi Klum: İlişki başından beri büyük bir yalandı

Klum, e-postalarını okuyarak aslında aldatıldığını anladı; bu daha önce hiç yapmadığı bir şeydi. “Ve birdenbire bana 'Vay canına!' diye düşündüren o kadar çok şey buldum ki.” İlişki başından beri büyük bir yalandı. Model hangi ortağın olduğunu açıklamadı.

Heidi Klum, 1997'den 2002'ye kadar yıldız kuaför Ric Pipino ile evlendi. Kızı Leni, İtalyan Formula 1 yöneticisi Flavio Briatore ile yaklaşık altı ay süren bir ilişkiden geliyor. 2005 yılında şarkıcı Seal ile evlendi ve ondan iki oğlu ve bir kızı oldu; çift 2012'de boşandı. Klum, 2014'ten 2017'ye kadar sanat tüccarı Vito Schnabel ile ilişki içindeydi. Mayıs 2018'de Tom Kaulitz ile olan ilişkisini kamuoyuna duyurdu ve çift, 2019'da evlendi.

Haberler/seb