Celine Dion Avrupa turnesini iptal etti

semaver

New member
Beş Almanya konseri etkilendi

Nadir sinir hastalığı: Celine Dion tüm Avrupa turunu iptal ettiCeline Dion, hastalığı nedeniyle Almanya’daki konserlerini dördüncü kez iptal etmek zorunda kaldı.

© Kaynak: imago görselleri / Starface


Kanadalı şarkıcı Celine Dion, 2024’te Almanya’da gerçekleşmesi planlanan beş konser de dahil olmak üzere turnesindeki konserlerini bir kez daha iptal etmek zorunda kaldı. Şimdi dördüncü kez erteleniyor.
New York. Kanadalı şarkıcı Celine Dion (55), sağlık nedenleriyle Avrupa’da düzenlediği “Cesaret Dünya Turu”nun tüm tarihlerini iptal etti. Dion, Cuma günü Twitter’da “Hepinizi tekrar hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm.” “Ama kalbimi kırsa bile, en iyisi ben tekrar sahneye çıkmaya hazır olana kadar her şeyi iptal etmemiz. Pes etmiyorum ve sizi tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.”


Önerilen Haber Amaçlı İçerik


Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.


2023 ve 2024’te Avrupa çapında 20’den fazla konserden, daha önce dört kez ertelenen ve 2024’te gerçekleşmesi planlanan Almanya’daki beşi de iptal edildi. 19 Mart’ta Köln, 21 Mart’ta Berlin, 23 Mart’ta Münih, 31 Mart’ta Hamburg ve 2 Nisan’da Mannheim’daki konserler bunlar. Biletler iade edilir, bilet sahipleri bileti aldıkları yerdeki ön rezervasyon ofisleriyle iletişime geçmelidir.

Nadir nörolojik hastalık


“My Heart Will Go On” şarkıcısı, korona salgını patlak verdiğinde “Cesaret Dünya Turu”nun Kuzey Amerika bölümünü çoktan tamamlamıştı ve turneye Mart 2020’den itibaren ara verilmek zorunda kalınmıştı. Dion daha sonra kendisine bir hastalık teşhisi konulduğunu paylaştı. sert kişi sendromu adı verilen nadir nörolojik durum. Kas krampları çekiyor ve bazen yürümekte ve şarkı söylemekte zorlanıyor.

Dion, Courage albümünü Kasım 2019’da çıkardı. Dion, toplamda dünya çapında 250 milyondan fazla albüm sattı ve neslinin en başarılı müzisyenlerinden biri.

Haberler
 
Üst