“Carrie” yıldızı Samantha Weinstein kanserden öldü

semaver

New member
Kanserle savaşı kaybettik

“Carrie” yıldızı Samantha Weinstein 28 yaşında öldüAktris Samantha Weinstein (hazır görüntü).

© Kaynak: Jemal Countess / Tribeca Film Festivali için Getty Images


“Carrie” yıldızı Samantha Weinstein kanserle olan savaşını kaybetti. Oyuncu sadece 28 yaşındaydı.
Sonunda kanser çok güçlüydü: 28 yaşında Samantha Weinstein yumurtalık kanserinin sonuçlarına yenik düştü. ABD endüstri portalı “The Hollywood Reporter”dan alınan bilgiye göre, oyuncu 14 Mayıs’ta Toronto’daki Princess Margaret Hastanesinde öldü. Temsilcisi, “Hepimiz onu çok özlüyoruz” dedi. Ölümünden sadece birkaç gün önce, Carrie’nin 2013 korku filmi yeniden yapımındaki rolüyle geniş izleyici kitlesi tarafından tanınan Weinstein, seslendirme sanatçısı olarak iş başındaydı.


Oyuncu ayrıca, Instagram hesabından merhumun anısına şunları söyledi: “İki buçuk yıl kanser tedavisi gördükten ve dünyayı dolaşarak, bir sürü çizgi film hayvanına şarkı söyleyerek, müzik yaparak ve hayat hakkında çoğu insandan daha fazla bilgi sahibi olarak geçen bir hayattan sonra. bir sonraki macerasına atılıyor.”

Sadece kamera önünde aktif değil


Samantha Weinstein, oyunculuk tutkusunu erken yaşta keşfetti. Kariyerine altı yaşında başladı ve on yaşında Kanada kısa filmi “Big Girl”de Josephine rolüyle çıkış yaptı. Ancak Weinstein sadece kamera önünde aktif değildi. Ayrıca animasyon dizileri için seslendirme sanatçısı olarak ve şarkıcı-söz yazarı olarak yaratıcı yeteneğini gösterdi.

Haberler/Tele gösterisi
 
Üst