Bir oyuncu seçiminde on erkeği öpmek zorunda kaldım

semaver

New member
“Heyecanlıymışım gibi davrandım”

Anne Hathaway oyuncu seçimi sırasında on erkeği öpmek zorunda kaldı

Anne Hathaway, Film Independent Spirit Ödülleri'ne katıldı.

Kaynak: Jordan Strauss/AP/dpa

Bugün düşünülemez olan şey, birkaç on yıl önce bir gerçekti: 20 yıl önce, oyuncuların kimyayı test etmek için oyuncu seçimi sırasında sıklıkla öpüşmeleri gerekiyordu. Aktris Anne Hathaway'in bildirdiği şey budur.

Los Angeles. Oscar ödüllü Anne Hathaway (“Les Misérables”), 20 yıl önce, oyuncu seçimi sırasında bir dizi potansiyel film ortağı arasında yolunu öpmek zorunda kalmanın heyecanını yaşadığını söyledi. 41 yaşındaki moda yayını V Magazine'e şunları söyledi: “2000'li yıllarda – ve bu benim de başıma geldi – kimyayı test etmek için bir aktörden diğer aktörlerle öpüşmesini istemek normal kabul edilirdi.”

Daha sonra okuyun Reklamcılık

“Bana 'Bugün on kişi geliyor ve sen de kadroya alındın' söylendi. Her biriyle sevişmek için heyecanlı değil misin?” Ben de “Bende bir sorun mu var?” diye düşündüm çünkü heyecanlanmadım. Kulağa iğrenç geldiğini düşündüm.”

Sorumluların “güç oyunu” yok

O zamanlar “çok gençti” ve “zor olarak etiketlenirseniz her şeyi kaybetmenin ne kadar kolay olduğunu” tam olarak biliyordu ” diye açıkladı Hathaway. “Bu yüzden heyecanlanmış gibi davrandım ve devam ettim.” Oyuncu, bu durumun sorumluların “güç oyunu” olmadığını, kimsenin kendisine zarar vermek istemediğini vurguladı. Tamamen farklı bir zamandı ve bugün bunu daha iyi biliyoruz.”

Yayın Ekibi

Netflix and Co. için en iyi dizi ve film ipuçları – her ay yenileniyor.

Yapımcı olarak çalıştığı yeni filmi “When You Saw Me” için potansiyel ortaklarının bir şarkı getirmesi ve Hathaway ile doğaçlama bir dans sahnesi yapmaları gerekirdi. Hathaway'in İngiliz aktör Nicholas Galitzine ile birlikte rol aldığı romantik komedi, 2 Mayıs'ta Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

Haberler