“Transformers” oyuncusu Anthony Ramos kendinden şüphe duyduğunu söyledi

semaver

New member
“Hamilton” ve “Bir Yıldız Doğuyor” filmlerinden tanınıyor

‘Transformers’ oyuncusu Anthony Ramos: ‘Kendimden şüphe duyma çoğu zaman bana eşlik ediyor’

“Transformers” oyuncusu Anthony Ramos genellikle kendinden şüphe duymakla mücadele eder. (arşiv resmi)

© Kaynak: IMAGO/PA Görselleri

Transformers: Rise of the Beasts’te aktör Anthony Ramos, Noah olarak Autobot’ların yanında savaşıyor. 31 yaşındaki oyuncu, bir röportajda rolüyle özel olarak da özdeşleşebileceğini ortaya koyuyor.

“Hamilton” ve “In The Heights” gibi müzikallerdeki rolleriyle tanınır, ancak Anthony Ramos’un Hollywood tadı da vardır. A Star is Born ve Godzilla: King of the Monsters gibi gişe rekorları kıran filmlerde Bradley Cooper ve Millie Bobby Brown ile birlikte rol aldı. 31 yaşındaki oyuncu ve müzisyen şimdi de Transformers’ın yedinci filmi “Rise of the Beasts” (Perşembe gününden itibaren sinemalarda) ile seyirciyi dünya çapında ve 90’lar arasında bir yolculuğa çıkarıyor. Cesur ve karizmatik Noah olarak, düşman Decepticon’lara karşı verilen şiddetli savaşta Autobotlara katılarak yepyeni bir “Transformers” çağı başlatıyor.

Ramos yeni ‘Transformers’ filmi hakkında övgü dolu

“Filmi ilk kez ailemle birlikte izledim. Muhteşemdi,” dedi Ramos teleschau haber ajansına verdiği röportajda. “Sekiz yaşındaki kuzenim bile ekrana bakarken büyülenmişti. Bunu yaparken onu izlemek çok tatlıydı.” Noah rolüyle kesinlikle özdeşleşebiliyordu: “Hayatı boyunca neredeyse bir yabancıydı ve kötü koşullarda büyüdü. Ailesi faturaları ödemekte zorlanıyor. Hatta ordudan atılır ve yeni bir iş bulmakta zorlanır. İşler ilerlemek istemediğinde hissettiğin duyguyu anlayabiliyorum.”

Aktör düşünceli bir şekilde ekliyor: “Bazen hala bir ayağımı diğerinin önüne koyamadığımı hissettiğim anlar oluyor. Sonra otomatik olarak kendime soruyorum: Yeterince iyi miyim? Bu kendimden şüphe duyma çoğu zaman bana eşlik ediyor.” Ancak Anthony Ramos, olumsuz duygular tarafından yönlendirilmek yerine, “bizi insan yapan şeyin” tam olarak bu olduğunu açıkça ortaya koyuyor: “Hepimiz fazlasıyla iyiyiz!”

Haberler/Tele gösterisi