The Big Bang Theory’nin yıldızı dünyaya geldi

semaver

New member
“Çok mutlu ve minnettar”: “The Big Bang Theory” yıldızı Kaley Cuoco anne oldu

Ocak ayında Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Tom Pelphrey ve Kaley Cuoco.

© Kaynak: resim ittifakı / haber com

Kaley Cuoco’dan güzel haber: En çok ABD sitcomu The Big Bang Theory’de Penny rolüyle tanınan oyuncu, bir anneyi kucağına aldı. Instagram’da “çok mutlu” ve kızı Matilda’nın çok sayıda fotoğrafını yayınlıyor.

“The Big Bang Theory” yıldızı Kaley Cuoco (37) ve erkek arkadaşı “Ozark” oyuncusu Tom Pelphrey (40) ebeveyn oldular. Cuoco Cumartesi günü Instagram’da kızının çok sayıda fotoğrafı için “Hayatımızın yeni ışığı Matilda Carmine Richie Pelphrey ile tanışıyoruz! Bu küçük mucize için çok mutluyuz ve minnettarız.”

Ardından dizinin yıldızı, son birkaç gün içinde kendilerine çok yardımcı olan doktorlara, hemşirelere, aileye ve arkadaşlara teşekkür ediyor. Cuoco, gönderiyi partnerine bir aşk ilanıyla kapatıyor: “Sana daha fazla aşık olabileceğimi düşünmemiştim ama oldum.”

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Cuoco ve Pelphrey, geçen yıl Nisan ayında yeni “Ozark” sezonunun galasında bir araya geldiler ve ilk olarak Mayıs ayında Instagram’da bir çift olarak boy gösterdiler. Eylül ayında Emmy ödülleri galasında kırmızı halıda birlikte yürüdüler. Bir ay sonra ikisi de hamileliği halka açıkladı.

Cuoco, komedi dizisi The Big Bang Theory ile ün kazandı. İçinde bir grup tuhaf bilim insanı ile arkadaş olan garson ve aktris Penny’yi canlandırdı. Ödüllü sitcom, 12 yıl ve 279 bölümden sonra 2019’da sona erdi.

Haberler/seb/dpa