Sharon Stone, erkek kardeşinin kaybının yasını tutuyor

semaver

New member
‘Huzur İçinde Yatsın’: Sharon Stone, erkek kardeşinin yasını tutuyor

Oyuncu Sharon Stone.

© Kaynak: The Red Sea Int için Getty Images

Oyuncu Sharon Stone için zor zamanlar: Instagram’dan duyurduğu üzere kardeşi Patrick Stone, 57 yaşında hayatını kaybetti. Bir ünlü portalına göre ölüm nedeni kalp kriziydi.

Sharon Stone, genellikle tüm kırmızı halı etkinliklerinde ışıldayan gülümsemesiyle tanınır. Sosyal medya profillerinde de takipçilerine genellikle iyi bir ruh hali içeriği ve günlük yaşamına dair içgörüler sağlar. Ancak şimdi aktris, Instagram’da acı bir şekilde ciddi tonlar aldı ve topluluğuyla üzücü bir haber paylaştı: kardeşi Patrick Stone, 57 yaşında öldü.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

“Ağır kayıplar verdik”

TMZ’ye göre Patrick Stone kalp krizinden öldü. Aktris videoda “Eşi Tasha, oğlu Hunter ve kızı Kaylee tarafından hayatta kaldı” diyor, “son iki yılda birçoğunuz gibi biz de ağır kayıplar yaşadık.”

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

2020’de Sharon Stone, her zaman “ikinci annesi” dediği Betty Williams’a çoktan veda etmişti. Oyuncu zatürree nedeniyle hayatını kaybetti.

Ağustos 2022’de aile, Stone’un yeğeni Patrick Stone’un oğlu River’ın yasını tuttu. “Tam organ yetmezliğinden” sonra on bir aylıkken öldü.

Haberler/Tele gösterisi