Ryan Reynolds’ın futbol kulübü dördüncü lige yükseldi

semaver

New member
“Şampanya, Bira ve Ot”

Ryan Reynolds’ın futbol kulübü yükseliyor: Hollywood yıldızı basın toplantısına giriyor

AFC Wrexham’ın sahipleri Rob McElhenney (solda) ve Ryan Reynolds, EFL’ye terfi ettikten sonra kupayla kutlama yapıyor.

© Kaynak: Martin Rickett/PA Tel/dpa

Galli AFC Wrexham bir futbol masalını kutluyor. Hollywood aktörleri Ryan Reynolds ve Rob McElhenney’in sahibi olduğu kulüp, dördüncü lige yükseldi. “Deadpool” yıldızı daha sonra galibiyetten sonra basın toplantısını mahvetmek için ısrar etti. Tahtın varisinden yükseliş için tebrikler de gelir.

Wrexham. Binlerce coşkulu AFC Wrexham hayranının tezahüratları arasında, Hollywood yıldızı Ryan Reynolds gümüş kupayı bir öpücük için kaptı. 46 yaşındaki küçük Galli futbol peri masalı hakkında “Giydiğim her şey şampanya, bira ve ot gibi kokuyor” diye yazdı ve “hâlâ kıkırdama ve hıçkırık arasında bir yerde” hissediyor. Reynolds ve aktör arkadaşı Rob McElhenney’nin geleneksel kulübü devralmasından iki yıl sonra, Wrexham Cumartesi günü dördüncü İngiliz ligine yükseldi.

Wrexham Stadyumu'nda Ryan Reynolds (sağda) ve Rob McElhenney.

Wrexham Stadyumu'nda Ryan Reynolds (sağda) ve Rob McElhenney.

Wrexham Stadyumu’nda Ryan Reynolds (sağda) ve Rob McElhenney.

© Kaynak: IMAGO/PA Görselleri

Ardından gelen basın toplantısında Reynolds, “bild.de” haber portalındaki bir videonun gösterdiği gibi kendisine konuk olarak katıldı. Kaleci Ben Foster medyadan gelen soruları yanıtlarken, çok mutlu görünen Reynolds fotoğrafa koştu ve oyuncunun formasını istedi.

Foster formanın pis koktuğunu belirtmesine rağmen, güler yüzlü oyuncu bu talepten caydırılmamalıydı. Reynolds, “Şov dünyasında çalışıyorum, bunlar bizim için zor zamanlar,” dedi. Eylem, orada bulunan herkesi güldürdü ve kaleci Foster da basından gelen sorularla çıplak olarak yüzleşmek zorunda kalmadı. Formasının altına uzun kollu bir gömlek giymişti.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Reynolds Pazar günü sosyal medyada “Bu şehir ve bu spor dünyadaki en romantik şeyler arasında” diye yazdı. Ulusal Lig’in sondan bir önceki gününde FC Boreham’a karşı yükselmeyi mükemmelleştiren 3-1’lik galibiyet, statta Kuzey Amerikalı iki kulüp sahibi tarafından duygusal olarak takip edildi. BBC, küçük Wrexham’da “Hollywood illüzyon dünyasında, parıldayan her şey altın değildir” diye yazdı, bu nedenle sonuç, ama evet.

Zor zamanlar ve ünlü yatırımcılar

1864 yılında kurulan kuzeydoğu Galler kulübü zor zamanlardan geçti ve dünyaca ünlü yatırımcıların girişi tam zamanında geldi. Reynolds ve McElhenney (“Philadelphia’da Her Zaman Güneşlidir”), büyük İngiliz futbolundaki oldukça anonim bağışçı alışkanlığının aksine, projeyi gönül meselesi ilan etmişti. Cumartesi günü bunun için kraliyet övgüsü bile vardı.

Prens William ve Prenses Kate, Twitter’da “Futbol Ligi’nde heyecan verici bir geleceği dört gözle bekleyen böylesine harika bir geçmişe sahip” kulübe “Tebrikler” yazdı. Tahtın varisi sözlerini şöyle bitirdi: “Galler’i gururlandırdınız.”

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Yaklaşık 70.000 nüfuslu küçük bir kasabanın futbol kulübü, kendisini dünyanın en eski üçüncü kulübü olarak tanımlıyor ve iki film yıldızının ihtişamından ve yatırımlarından açıkça yararlanıyor. Cumartesi günü dostum Paul Rudd (“Karınca Adam”) oradaydı. BT Sport’a konuşan Reynolds, “Bu gece olanları anladığımdan tam olarak emin değilim. “Hala biraz suskunum.”

AFC Wrexham: 15 yıllık kuru dönem sona erdi

Dördüncü lig olan League Two, İngiltere’deki profesyonel futbolun bir parçası ve Wrexham için 15 yıllık kuru dönem Cumartesi günü sona erdi. Ancak Londra ve Manchester’ın devleri ile Premier Lig’den önce gidilecek çok yol var. “Şu anda aklımdan geçen şey, insanların en başta ‘Neden Wrexham, neden Wrexham?’ Reynolds, şu anda olanların nedeninin tam olarak bu olduğunu söyledi. Çılgın yükseliş kutlaması şimdiden çimlerde şiddetle devam ediyordu. Hangi beşinci lig profesyoneli, (futbol) dünyasında onun fotoğraflarının bu şekilde dolaştığını iddia edebilir?

McElhenney, hayranları alkışlayarak, “Bunun bu şehir için ne anlama geldiğini duyabiliyoruz,” dedi. “Bunu yaşayabilmek ve bu topluluğun bir parçası olabilmek benim için hayatın onuru.” Wrexham artık Ulusal Lig’de bir maç kala birincilikten elenemez. Hollywood Kulübü 110 puana sahip, ikinci sıradaki Notts County’den dört puan fazla.

Haberler/ag