“Rock am Ring” – Jack Black özel bir konuğun olmasını umuyor: “Belki Helene Fischer”

semaver

New member
Şarkıcıya özel davet

Jack Black, “Rock am Ring”e özel bir konuk getirmeyi umuyor: “Belki Helene Fischer sahnede bize gelir”

Jack Black (“School of Rock”) sadece başarılı bir aktör değil, aynı zamanda tutkulu bir müzisyen. Bir röportajında Helene Fischer’e özel davetle de şaşırttı.

© Kaynak: IMAGO/Picturelux

“The Super Mario Bros. Movie” adlı animasyon filminde Jack Black, kült kötü adam Bower’a ses, yüz ifadeleri ve jestler veriyor. Hollywood yıldızı, özel hayatında da oyun oynamaya bayılıyor. Bir röportajında Helene Fischer’e özel davetle de şaşırttı.

Jack Black (“School of Rock”) sadece başarılı bir aktör değil, aynı zamanda tutkulu bir müzisyen: Hollywood yıldızı, 3 Haziran’da “Rock am Ring” de rock grubu Tenacious D ile sahnede olacak. Black, “Belki Helene Fischer sahnede bize gelir” dedi: “Onu henüz kişisel olarak tanımıyorum ama ben Ondan haber aldım. Konsere davetli. Onları Rock am Ring’e bekliyoruz.” Animasyonlu eğlence “The Super Mario Bros. Movie” hayranları muhtemelen özel bir konser vurgusunu dört gözle bekleyebilirler: “Belki ‘Super Mario’ müziğini biraz daha ağır bir versiyonda canlı çalarız,” diye düşündü Black.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Podcast’i Alın, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Sadece üç haftada 800 milyon avroyu aşan gişe hasılatı ile şerit, Alman sinema listelerinde bir numarayı elinde tutuyor. Filmde süper kötü karakter Bowser’a sesini, mimiklerini ve mimiklerini ödünç veren Black, “Bild” röportajında kendisini tutkulu bir “kumarbaz” olarak ortaya koydu: “Oyun oynamak evde bir aile meselesidir” dedi. Oğulları Sammy (16) ve Tommy (14) de kontrolcülerle ekran başında oturmakla meşgul. 53 yaşındaki kendini “Gerçeklerden kaçmak için harika bir yol. Benim için bu boşa harcanmış bir zaman değil. Bunu söyleyen çılgınlıktır” diyerek haklı çıkardı.

Jack Black: “Maçlar olmasaydı bugün olduğum yerde olmazdım”

Ne de olsa, iyi bir video oyunu, klasik bir roman ya da Wagner’in iyi bir bestesi kadar iyidir. Black’e göre, başka dünyalara gitmenin Shakespearevari bir yanı var: “Size hayat hakkında bir şeyler öğretiyor – ritim gibi. Eller ve gözler birlikte daha iyi çalışıyor,” diye açıkladı gururla: “Küçüğümüz kürek çektikten sonra iyi bir davulcu. Yakında bir grubu olacak.”

Kendi ifadesine göre oyun oynamanın da başarısına katkısı oldu: “Oyunlar olmasaydı bugün olduğum yerde olmazdım. On iki yaşımdayken ‘pong’ oyununda bir noktayı ileri geri çeviren iki parlak çizgi beni büyüledi. ” Black çocukluğunu hatırladı. İlk parasını Atari’nin klasik “Tuzak” reklamıyla kazandı: “İlkleri unutmazsın. İyi şarkılarda, kitaplarda, aşkta ve kumarda böyledir – patron ne kadar şişman olursa olsun.”

Haberler/Tele gösterisi