Rapper Desiigner: Uçuşta Mastürbasyon

semaver

New member
Uçakta mastürbasyon

Rapçi Desiigner için uygunsuz teşhir nedeniyle ceza davası

Rapçi Desiigner’ın yargıyla başı dertte.

© Kaynak: resim ittifakı / Chris Pizzello/Invision/AP

ABD’li rapçi Desiigner, bir yolcu uçağında mastürbasyon yaptığı için mahkemede hesap vermek zorunda. Olay, geçen hafta Tokyo’dan Minneapolis’e giden bir uçakta meydana geldi.

Minneapolis. ABD’li rapçi Desiigner, bir yolcu uçağında mastürbasyon yaptı ve şimdi ceza davasıyla karşı karşıya. Asıl adı Sidney Royel olan müzisyen Selby III. Pazartesi günü yayınlanan mahkeme belgelerine göre uygunsuz teşhir suçlanacak. Buna göre bir uçuş görevlisi, geçen hafta Tokyo’dan Minneapolis’e giden Delta Air makinesinin kalkışından yaklaşık 60 ila 90 dakika sonra mahrem bölgesini nasıl açığa çıkardığını gördü. Daha sonra üzerini örttü, ancak iki uçuş görevlisi onu beş dakika sonra mastürbasyon yaparken yakaladı.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Podcast’i Alın, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Rapçi sosyal medyada açıklama yaptı

Kararlı bir “hayır”ın ardından, Desiigner tekrar itaat etti. Baş hostes birinci sınıfta koltuğuna geldi ve tutuklanacağı konusunda onu uyardı, suç duyurusunda bulunuldu. Ancak kısa bir süre sonra, bir uçuş görevlisi onun üçüncü kez kendini ifşa ettiğini gördü. Rapçi daha sonra uçağın arkasına götürüldü ve burada iki yolcu ona göz kulak olmayı kabul etti.

Oradaki korumasına “sinir bozucu” ve “berbat” olduğunu bildiğini söyledi. Üzgünüm. Desiigner ayrıca uçuş sonunda mürettebattan özür diledi ve tutuklandı. Daha sonra FBI ajanlarının önünde Japonya’da parasının karşılığını cinsel olarak neredeyse hiç almadığına dair ifade verdi. Uçakta bir uçuş görevlisini çekici buldu ve bu nedenle kendini ifşa etti.

Ceza davasının açıklanmasından birkaç gün önce Desiigner, gemide yaşananlardan utandığını yazmıştı. Yardım almak için bir tesise gitti. Tüm konserleri iptal etti. “Panda” single’ıyla dünya çapında üne kavuşan rapçi, “Akıl sağlığı gerçek millet” diye yazdı.

Müzisyen 90 güne kadar hapis ve 500 dolar para cezası ile karşı karşıya.

Haberler/AP