Paris Hilton artık DEHB'yi bir “süper güç” olarak görüyor

semaver

New member
Bisiklet frenli bir Ferrari gibi

Paris Hilton artık DEHB'yi bir “süper güç” olarak görüyor

Paris Hilton DEHB'sini bir varlık olarak görüyor.

© Kaynak: ZUMA Press aracılığıyla Crash/imageSPACE

Makaleyi dinle • 1 dakika

Paris Hilton dikkat eksikliği sorunu yaşıyor. ABD'li realite yıldızı bunu sorunlu bulmuyor: Tam tersine DEHB'yi bir varlık olarak görmeyi öğrendi. Hilton, otobiyografisinde bir zamanlar ilginç bir karşılaştırma yapan bir doktordan alıntı yapıyor.

Milano/Los Angeles. Kendi deyimiyle, ABD'li realite yıldızı Paris Hilton, DEHB'yi hayatında bir zenginlik ve yıllar süren farklı hissetmenin ardından bir tür özgürleşme olarak görüyor. 42 yaşındaki eski It Girl, İtalyan Corriere della Sera gazetesine (Cuma) verdiği demeçte, “DEHB'im beni ben yapıyor, bu yüzden ona bir süper güç gibi davranmayı öğrendim” dedi. Dikkat bozukluğu onun içindeki yaratıcılığın çoğunu serbest bıraktı ve hayatının her alanında başarılı olmasına yardımcı oldu.

Bu yaz yayınlanacak olan otobiyografisi “Paris: Hayatım”da Hilton, diğer şeylerin yanı sıra DEHB ile olan hayatını anlatıyor. Bir doktor bir keresinde ona DEHB'li beynin bisiklet frenli bir Ferrari'ye benzediğini söylemişti. “Güçlü ama kontrol edilmesi zor.” Ancak kendi deyimiyle, şirketini yönetmede ve eş ve anne rolünde ona yardımcı olan şey tam olarak budur.

Özellikle anneliğin hayatını değiştirdiğini belirten Hilton, “Corriere della Sera”ya şöyle devam etti: “Peri masalımı sona erdirebildim.” Kendisinin ve kocası Carter Reum'un çocukları Phoenix Barron ve London Marilyn ile daha mutlu olamayacaklarını vurguladı.

Haberler