Oscar ödüllü Anne Hathaway düşük yaptığını anlattı

semaver

New member
Diğer kadınları cesaretlendirmek istiyor

Oscar ödüllü Anne Hathaway düşük yaptığını anlattı

Anne Hathaway, Film Independent Spirit Ödülleri'ne katıldı.

Kaynak: Jordan Strauss/Invision/AP/dpa

Makaleyi dinle • 2 dakika

Anne Hathaway yıllar önce hamile bir kadın rolünde sahneye çıktığı sırada düşük yapmıştı. Şimdi bir röportajda ilk kez bu deneyimi anlatıyor.

Aktris Anne Hathaway (41, “Ani Prenses”, “Les Misérables”) bir röportajında 2015 yılında, tam da bir oyunda hamile bir kadın rolünü oynadığı sırada yaşadığı düşükle ilgili konuştu.

Daha sonra okuyun Reklamcılık

Hathaway, Vanity Fair dergisine yaptığı açıklamada, Off-Broadway oyununda beklenmedik bir şekilde hamile kalması nedeniyle kariyeri sona eren bir savaş pilotunu canlandırdığını söyledi. “İlk başta bununla hiç başa çıkamadım. Her akşam bir doğumu sahnede yeniden canlandırmak zorunda kalıyordum” dedi iki çocuk annesi. O sırada düşük yaptığını kamuoyuna açıklayamamak onun için stresliydi. “Sahnede her şey yolundaymış gibi davranmak zorundayken bunun hakkında konuşamamak benim için çok fazlaydı” dedi. Bunu ancak daha sonra arkadaşlarına anlattı.

Bu deneyim onu diğer kadınları cesaretlendirmeye sevk etti. “Benim için işler iyi giderken” – Hathaway'in hem 2016 hem de 2019'da bir oğlu vardı – “'Kız kardeşlerime' şunu söylemek istedim: 'Her zaman zarif olmak zorunda değilsiniz. Seni görüyorum ve seninleyim.'”

Anne Hathaway hamile kalmakta zorluk yaşadığını anlattı

Hathaway öncelikle hamile kalmakta zorluk çeken kadınlardan bahsediyordu. Oscar ödüllü oyuncu, “Bir şeyi bu kadar çok istediğinizde ve yanlış bir şey yapıp yapmadığınızı merak ettiğinizde bu gerçekten çok zor” dedi.

Oyuncu, 2022 yılında “Wall Street Journal”a verdiği röportajda hamilelik öncesi kendi sorunlarından bahsetmişti. “Bir yandan hamile kalmak ve çocuk sahibi olmak her zaman çok olumlu bir şekilde tasvir ediliyor. Ancak kişisel deneyimlerime dayanarak bunun bundan çok daha karmaşık olduğunu biliyorum” dedi Hathaway o dönemde.

Haberler/len