Nightwish solisti Floor Jansen, kanser ameliyatından kısa bir süre sonra tekrar hamile

semaver

New member
Ultrason görüntüsü yayınlandı

Kanser ameliyatından kısa bir süre sonra: Nightwish solisti Floor Jansen tekrar hamile

Floor Jansen, senfonik metal grubu Nightwish’in solisti.

© Kaynak: resim ittifakı / TT NYHETSBYR?N

Nightwish solisti Floor Jansen’den harika haberler: Sabaton davulcusu Hannes Van Dahl’dan ikinci çocuğunu bekliyor. Bir sosyal medya gönderisi yoruma çok az yer bırakır.

Nightwish ailesi yeni bir üye bekliyor: Finlandiya’nın Kitee kentinden senfonik metal grubunun solisti Floor Jansen, hamileliğinin mutluluğunu bir sosyal medya gönderisinde paylaşıyor. 42 yaşındaki oyuncu, eşi Sabaton davulcusu Hannes Van Dahl ve 2017 doğumlu kızları Freja ile fotoğrafta görülüyor. Müstakbel abla gururla ultrason görüntüsünü kameraya tutuyor. Tabii tüylü aile köpeği de eksik edilmemeli.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

“Hayat güzel”

Jansen, “Hayat güzel” diyor. “Artık üç değil, dört olacağız! Freja abla olacak! Bu özel haberi sizinle paylaşmaktan çok mutluyuz!”

Kısa bir süre önce, şarkıcı hayatında zor bir dönemden geçmek zorunda kaldı. Ekim 2022’nin sonunda Jansen’e meme kanseri teşhisi kondu ve ameliyat olmak zorunda kaldı. Kasım 2022’nin başında “müthiş haber” geldi: Operasyon başarılı oldu. “Kanserden kurtuldum. Ameliyat sırasında doktorlar kanserli olan her şeyi çıkardı” dedi. “Ve kanser henüz yayılmamıştı.”

Haberler/Tele gösterisi