Mallorca yıldızı Ina Colada tapas barını haziran sonunda kapatıyor

semaver

New member
Mallorca şovmeni Ina Colada (“bir şeyle votka”), Bottrop-Kirchhellen’deki tapas barını kapattı. Lennox, şarkıcının restoranının resmi Instagram kanalında duyurduğu gibi 1 Temmuz’da kapanacak. 36 yaşındaki bir gönderide şunları yazdı: “Nihayetinde ailem ve sağlığım için bir seçim yaptım. Oğlum Jannis’in büyüdüğünü görmek istiyorum çünkü o sadece bir kez çocuk oldu ve bir anne olarak bunu yapmıyorum. Bunun beni almasına izin vermek istemiyorum.”

Mayıs ayında Mallorca’da 21 performans

Bild-Zeitung’un bildirdiği gibi, gastronomi, parti pop şarkıcısı için ikinci dayanak noktası olmalıydı. Ancak zaman taahhüdü çok yüksekti. Gerçek adı Inga Peters olan Ina Colada, “Bild-Zeitung”a şunları söyledi: “Temizleyicim olmadığı için tapas barını kendim temizliyorum. Sonra akşamları hala kendim hizmet veriyorum. Bazı günler sadece beş dakikalığına oğlumu gör. Artık bunu yapmayacağım.” Bu yılın Mart ayında Ina Colada, erkek arkadaşı Tim ile evlendi.

Şarkıcının Instagram profiline bakıldığında, yoğun programı görülüyor: Mayıs ayında, Ina Colada Mallorca’da 21 performans sergiledi – hatta bazen bir günde iki performans sergiledi.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Ayrıca Bild-Zeitung’a göre, Mayıs ayında Ina Colada Mallorca’da sahne alırken kasadan, bir iPhone’dan ve bir kart okuyucudan 3.000 avro çalındı. Birinin kopya anahtarla girmiş olabileceği şüphesi üzerine kilitler değiştirildi.

Potansiyel halefler e-posta yoluyla iletişime geçebilir

Şarkıcı, barı Mart 2022’de açtı – korona salgını birçok canlı performansı iptal etmişti. Sonu sürpriz olarak gelir. Birkaç gün önce Colada, Instagram’da yaz sezonu için bir menü yayınladı. Ancak bu gönderi, Lennox’un personel eksikliği nedeniyle artık Pazar günleri açılamayacağından bahsetmişti.

Instagram gönderisinde belirtildiği gibi, masa rezervasyonları 29 Haziran’a kadar hala mümkün. Barı devralmakla ilgilenen herkes: Restoran işletmecisi, restoran için bir halef arıyor. Bunu yapması gerektiğini düşünen herkes [email protected] adresine e-posta gönderebilir.

Haberler/baba