Madonna’nın kardeşi Anthony 66 yaşında öldü.

semaver

New member
Şarkıcı henüz yorum yapmadı.

“Karmaşık bir karakter”: Madonna’nın kardeşi Anthony 66 yaşında öldü

Madonna’nın kardeşi Anthony Ciccone 66 yaşında hayatını kaybetti.

© Kaynak: Getty Images

Madonna için zor zamanlar: 64 yaşındaki Madonna, kendisinden yaklaşık 40 yaş küçük olan partnerinden ayrıldıktan kısa bir süre sonra başka bir kaybın üstesinden gelmek zorunda kalır. Kardeşi Anthony Ciccone 66 yaşında öldü.

Madonna ağabeyinin yasını tutuyor: Anthony Ciccone 66 yaşında öldü. Madonna’nın kız kardeşi Melanie Ciccone ile evli olan söz yazarı ve gitarist Joe Henry, Instagram’da şu paylaşımı yaptı: “Kayınbiraderim Anthony Gerard Ciccone ayrıldı. Dün gece bu dünya,” diye yazdı Cumartesi günü Merhumun siyah beyaz bir fotoğrafının yanına: “Onu 15 yaşımdan beri, Michigan’daki hayatımızın baharında, yani yıllar önce tanıyorum.” Anthony “karmaşık bir karakterdi” diye devam ediyor yazı. “Bazı anlarda” Joe Henry ve Anthony Ciccone “gerçek kardeşlerin yapabileceği gibi” çatışıyorlardı. 62 yaşındaki sözlerine şöyle devam ediyor: “Ama onu sevdim ve onu bazen kabul etmek istediğimden daha iyi anladım. Ama öfke geçer ve aile kalır – eller masanın üzerinde uzanır.”

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Madonna, kardeşinin ölümü hakkında henüz yorum yapmadı. ABD portalı “Page Six”e göre ikilinin zor bir ilişkisi vardı: Anthony Ciccone’nin uzun süredir alkol bağımlısı olduğu söyleniyordu. Bir süre sokaklarda yaşadı. Aralık 2017’de başarılı bir geri çekilmeyi tamamladığı söyleniyor. Bundan sonra aile ile ilişkiler düzeldi. Anthony Ciccone’nin erken ölümünün alkol sorunlarından kaynaklanıp kaynaklanmadığı bilinmiyor.

Ağda ayrılık ve kötülük

Anthony Ciccone, Madonna’nın en büyük erkek kardeşiydi. Şarkıcı, Detroit’in bir banliyösünde toplam beş kardeşle büyüdü. Anthony’nin ölümü Madonna’yı zaten zor bir dönemde vurdu: 64 yaşındaki Madonna, 41 yaşındaki ortağı Andrew Darnell’den sadece birkaç gün önce ayrıldı. Grammy Ödülleri’nde Madonna, görünüşü hakkında da tartışmalara yol açtı: Suçlamaya göre, çeşitli tıbbi prosedürlerden sonra yüzü neredeyse tanınmaz hale geldi. Şarkıcı daha sonra Instagram’da konuştu: Kayıtlar geniş açılı bir mercekle yapıldı. Bu herhangi birinin yüzünü bozabilirdi. Bir kez daha “yaşadığımız dünyaya nüfuz eden yaşlı ayrımcılığının ve kadın düşmanlığının ışığında” duruyor.

Haberler/Tele gösterisi