Lena Meyer-Landrut: Uzun Covid nedeniyle aşırı saç dökülmesi

semaver

New member
Saçını zorla değiştirdi

Lena Meyer-Landrut: Korona hastalığından sonra saçlarının yarısını kaybetti

Şarkıcı Lena Meyer-Landrut.

© Kaynak: Rolf VennenbeHaberler/dpa

Lena Meyer-Landrut hayranlarına Uzun Covid’den muzdarip olduğunu ve bu nedenle aşırı saç dökülmesi yaşadığını söylüyor. Geçen yıl Eylül ayında uzun bir yeleden kısa bir saç kesimine geçiş, gönüllü bir eylemden başka bir şey değildi.

Pek çok hayran şunu merak etmişti: Eylül 2022’de Lena Meyer-Landrut’un her zamanki uzun, esmer yelesi aniden gitmişti. Şaşırtıcı kısa saç kesiminin arkasında görünümde istenen bir değişiklik değil, bir tür acil durum vardı: Bir korona hastalığından sonra, eski ESC galibi aşırı saç dökülmesi yaşadı – Uzun Covid’in bir sonucu.

“Saçını kes!” Radikal tedavi kaçınılmaz bir önlemdi, ancak Lena Meyer-Landrut (31) için bir o kadar üzücü. Yeni portal “The Lenaverse” de hayranlarına “trajediyi” itiraf etti. “Bild” gazetesi, sohbet geçmişinden önemli bir pasaj aktardı. “Mart-Ağustos arasında saçlarımın yüzde 50’sini Uzun Kovid nedeniyle kaybettim. Bu yüzden ayrılmak zorunda kaldılar,” diyen Meyer-Landrut, ağlayan bir surat koydu.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

2022’de Lena Meyer-Landrut tüm konserleri iptal etti

2010 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanan ikinci Alman olan şarkıcı, ne korona hastalığını ne de Uzun Covid’in “kıllı” sonuçlarını açıklamadı. Yıldız, Mark Forster ve 2021’in başlarında doğduğu söylenen oğulları ile olan ilişkisi de dahil olmak üzere özel şeyleri gizli tutuyor.

Hamileyken işine ara verdi. 2021 yazında ilgi odağına döndükten ve 2022 baharında “The Voice Kids”in (SAT.1) onuncu sezonunda jüri üyesi olarak yer aldıktan sonra, bunu Nisan ayında bir aksilik izledi. Gözyaşları içinde planlanan tüm konserleri iptal etti. O sırada Instagram üzerinden hayranlarına “Size karşı bir sorumluluk hissediyorum ve devam eden korona salgını göz önüne alındığında kendimi yeterince güvende hissetmiyorum” dedi.

Hayranların kafası karıştı – ama Lena Meyer-Landrut’un yanındalar

Şarkıcının duygusal turunu iptal ettiğinde muhtemelen zaten saç dökülmesinden muzdarip olduğunu ancak şimdi öğrendiler. En azından geçmişi bilenler ve “Lenaverse” e kayıtlı olanlar. Instagram’da bazı “cahillerin” ileri geri kılık değiştirmesiyle kafası iyice karıştı. Meyer-Landrut’un hesabına çaresiz bir hayran, “Şu anda saçlarınız uzun mu yoksa kısa mı? Bir şekilde yetişemiyorum” dedi.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Hayran kampında kısa saçlı ve uzun saçlı arkadaşlar ideal Lena saç modeli konusunda anlaşamazlar ancak Meyer-Landrut’un takipçilerine duyurduğu gibi saçlarının “normal şekilde uzamaya” başlamasının sevinci herkesi birleştirir.

Haberler/Tele gösterisi