Kral Willem-Alexander’ın yeğeni mayoyla ortalığı karıştırdı

semaver

New member
Plaj fotoğrafları hakkında bir yaygara

Kral Willem-Alexander’ın yeğeni mayoyla ortalığı karıştırdı

Kontes Eloise van Oranje, 2022’de Carre’deki bir etkinlikte.

© Kaynak: resim ittifakı / ROBIN UTRECHT

Kraliyet ailesinin bir üyesi mayoyla fotoğraflanabilir mi? Yoksa bu çok mu ileri gidiyor? Hollanda’da bu konuda bir tartışma çıktı. Odak noktası, Kral Willem-Alexander’ın 20 yaşındaki yeğeni.

Amsterdam. Kral Willem-Alexander’ın 20 yaşındaki yeğeni Kontes Eloise van Oranje’nin bir televizyon programında mayoyla görünmesi Hollanda’da heyecan yarattı. Sosyal medyada oldukça aktif olan Kontes, RTL-4 programı “Het Perfecte Plaatje” (Mükemmel Fotoğraf) için Güney Afrika’da siyah bir mayoyla sahilde fotoğraf çektirdi ve fotoğraf çektirdi. O zamandan beri Hollandalılar, Oranje ailesinin bir üyesi olarak çok ileri gidip gitmediğini veya görünüşünün mükemmel olup olmadığını soruyorlar.

Tartışma, mayo çekimi ile “sınırları zorladığınızı” söyleyen telif hakkı muhabiri Jeroen Snel’in değerlendirmesiyle de alevlendi. “Sonuçta o kraliyet ailesinin bir üyesi. Amcan kral, sınır bu. Gerek yok ve onun buna ihtiyacı da yok.” Buna cevaben, birçok Hollandalı ünlü, #magditwelvanjeroensnel hashtag’iyle (Jeroen Snel’e göre bu uygun mu) bir mayoyla fotoğraflarını sosyal medyaya gönderdi.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Kontes Eloise, telif hakkı uzmanı Snel tarafından sınırda bir vaka ilan edildikten sonra Instagram’daki 351.000 takipçisine “süper güzel tepkiler” için teşekkür etti. Eloise, Instagram hikayesinde “Katılmaktan keyif almanın yanı sıra, bu kadar çok insanın beni desteklediğini ve olduğum kişi olmama izin verdiğini görmek gerçekten iç açıcı. “Hiçbir şeyin veya hiç kimsenin sizi durdurmasına izin vermeyin sevgili insanlar ve güneşin tadını çıkarın.”

Eloise’nin babası Prens Constantijn kızını kesinlikle korudu, eleştirileri anlamadı, “Shownieuws” programında söyledi. “İnsanlar her zaman heyecan arıyorlar” dedi. “Güzel bir bölüm” olduğunu düşündü.

Haberler