Kız arkadaşı dokunaklı sözlerle “Kobra 11 İçin Alarm” aktörünün yasını tutuyor

semaver

New member
“Hayal edilemeyecek bir şok”

Kız arkadaşı dokunaklı sözlerle “Kobra 11 İçin Alarm” oyuncusu Christian Oliver'ın yasını tutuyor

Aktör Christian Oliver uçak kazasında hayatını kaybetti.

© Kaynak: Picture Alliance / Capital Pictures

Makaleyi dinle • 2 dakika

Ocak ayının başında “Kobra 11 Alarmı” oyuncusu Christian Oliver, iki kızıyla birlikte Karayipler'de meydana gelen bir uçak kazasında hayatını kaybetti. Şimdi kız arkadaşı dokunaklı sözlerle kamuoyuna sesleniyor.

Alman aktör Christian Oliver'ın (“Alarm for Cobra 11″) ölümünden neredeyse üç hafta sonra kız arkadaşı dokunaklı sözlerle halka sesleniyor. “Hayal gücünün ötesindeki en anlaşılmaz trajediyi anlatacak kelime yok. Milyonlarca parçaya bölünmüş olmak yetersiz bir ifadedir. Bir gün hayatta kalıyorum. Her seferinde bir nefes,” diye yazıyor Taylor Reynolds bir Instagram gönderisinde.

Reynolds, gönderisinde üç yıldır birlikte olduğu Christian Oliver'a olan aşkını “sihirli” olarak tanımlıyor ancak ilişkilerini bilinçli olarak gizli tutuyorlar. “Ama şimdi derin sevgimizi ve büyümüzü paylaşmak için en derin arzuyu hissediyorum.”

Geçtiğimiz üç hafta, hayatının en karanlık dönemiydi; Oliver ve kızlarıyla tatil boyunca Karayipler'de rüya gibi bir tatil geçirdikten sonra Oliver'ın ölümü “hayal edilemeyecek bir şok”tu. “Sadece bir aile olarak birlikteydik ve kumsalda gülüyorduk. Mutluluk ve neşe dolu harika bir zaman.

Taylor Reynolds, Instagram paylaşımını Almanca şu sözlerle bitiriyor: “Seni seviyorum bebeğim”.

Oliver ve iki kızı Karayipler'deki bir uçak kazasında öldü. Gerçek adı Christian Klepser olan aktör, Almanya'da, diğer şeylerin yanı sıra, RTL dizisi “Alarm für Cobra 11 – Otoyol Polisi”ndeki dedektif müfettiş Jan Richter rolüyle tanındı. RTL'nin haberine göre Aşağı Saksonya'nın Celle kentinde doğup Frankfurt am Main'de büyüyen Oliver, Hollywood'da 'Walküre Operasyonu', 'Speed Racer' ve 'The' gibi filmlerle adından söz ettirdi. İyi Almanca – Berlin Harabelerinde”. “. Cate Blanchett, George Clooney ve Tom Cruise gibi yıldızlarla birlikte rol aldı.

Haberler/seb/dpa