Katja Krasavice, Dieter Bohlen’i yalan söylemekle suçluyor ve sohbetler yayınlıyor

semaver

New member
“İçimde yanlış kişiyi buldun”: Katja Krasavice, Dieter Bohlen’i yalan söylemekle suçluyor ve sohbetler yayınlıyor

Sanatçı Katja Krasavice (arşiv resmi)

© Kaynak: resim ittifakı/dpa/Reuters/Pool

İki DSDS jüri üyesi Katja Krasavice ve Dieter Bohlen, uzun süredir birbirleriyle açık bir tartışma içindeler. Rapçi, müzisyeni cinsiyetçilikle suçluyor ve şimdi ekliyor: Bir videoda, Bohlen’in özel bağlantısı hakkında yalan söylediğine dair kanıt sağlamak için Whatsapp sohbetlerini kullanmak istiyor.

Rapçi Katja Krasavice, Dieter Bohlen’i davranışlarından dolayı bir kez daha eleştirdi. Pazar günü bir Tiktok videosu yayınladı ve müzisyeni cinsiyetçilik ve yalancılıkla suçladı. Ayrıca “Deutschland sucht den Superstar” (DSDS) adlı televizyon programından iki jüri üyesi arasındaki özel teması kanıtlamayı amaçlayan sohbetlerin ekran görüntülerini de yayınladı. Çevrimiçi portal “Watson” ve “Bild” başlangıçta bunun hakkında haber yaptı.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız tik tok, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Beş dakikalık videoda Krasavice, Bohlen’in DSDS adayı Jill Lange’ye olan düşmanlığına değindi. 22 yaşındaki, flört ve realite şovlarına katıldığı için Bohlen’i “erişte olmasına izin vermiş” olsa bile dinlemek zorunda kaldı. Krasavices yeni videosunda bu durumu şöyle yorumladı: “Bir kadının her istediğini yapabileceğinden yanayım. Hiçbir kadının fahişe olmasına izin vermem!”

Krasavice daha önce Bohlen’i bu açıklama nedeniyle eleştirmişti. Pazar günü paylaşılan videoda, Lange’nin Instagram platformuna gönderdiği söylenen bir sesli mesajı sundu. Krasavice’ye göre aday aynı gün ağladı. Lange’nin jüride kendisine yardım eden tek kişi olduğu için ona teşekkür ettiği söyleniyor. Katja Krasavice, Lange’nin olay yayınlandıktan sonra olaya kızdığı yönündeki suçlamayı çürütmek istedi.

Dieter Bohlen, Kasım 2019'da Dortmund'daki bir performans sırasında.

Dieter Bohlen, Kasım 2019'da Dortmund'daki bir performans sırasında.

Dieter Bohlen: “Haftalarca unvanları değiştirirdik”

“Deutschland sucht den Superstar” (DSDS) jüri üyesi, müzik yapımcısı ve besteci Dieter Bohlen bir veda turuna çıkıyor. Röportajda muhtemelen son konser turunun ne olacağından, sürpriz konuklarından ve Modern Talking’in geri dönüş şansından bahsediyor.

Bohlen, Krasavice ile herhangi bir teması olmasını istemiyor – rapçi aynı fikirde değil

Krasavice, Bohlen’den aldığı söylenen sohbet mesajlarını da gösterdi. Bohlen, iki gün önce “104.6 RTL” ile yaptığı bir radyo röportajında Krasavice ile özel bir teması olmadığını iddia etmişti. “Ona numaramı verecek kadar aptal olduğumu düşünmüyorum,” dedi orada. O da Krasavice’ye dayanamayacağını iddia etti.

Krasavice kabul etti ve cevap verdi: “Haklısın. Sana numaramı vermedim. İçeriden numaramı istedin, bir yerden aldın ve sonra bana Whatsapp’tan mesaj attın.”

Dieter Bohlen’den gelen mesajları göstermesi gereken sohbette Mart 2022’de şöyle yazıyor: “Merhaba Katja, harika şarkı söylüyorsun. Süper harika! Her şeyi verirsek, bir 1 olacak. İyi iş çıkardın sevgilim. kapakta olun. LG, Dieter Bohlen”. Bohlen, iddia edilen sohbetler hakkında henüz yorum yapmadı.

Krasavice videoda birçok eski jüri üyesinin kendisiyle temasa geçtiğini ve ayrıca Dieter Bohlen’in kötü davranışlarından bahsettiğini iddia ediyor. Cesaretinden dolayı ona teşekkür etmeleri gerekirdi. İsim vermedi. “Yıllardır herkes boşverdi ama sen bende yanlış kişiyi buldun. Kesinlikle açık giyinen kötü orospu, hiçbir şeye katlanmayandır.”

Haberler/sf

Haberler İçin Bizi Takip Edin