Kardeş Jansen 28 yaşında öldü

semaver

New member
Kaderin ağır darbesi

Henüz 28 yaşındaydı: Hayden Panettiere erkek kardeşinin yasını tutuyor

Oyuncu Hayden Panettiere.

© Kaynak: Getty Images

Kader Hayden Panettiere’i vurdu: aktrisin küçük erkek kardeşi hafta sonu New York’ta öldü. Jansen Panettiere sadece 28 yaşındaydı. İkisi özellikle yakındı.

Hayden Panettiere’nin alkol ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle tedaviye ihtiyacı olması ve eski erkek arkadaşı Brian Hickerson’dan ayrılmasının ardından, “Nashville” aktrisinin hayatı yeniden harekete geçmiş gibi görünüyordu. Ama şimdi 33 yaşındaki, ağır bir kayıpla başa çıkmak zorunda: küçük erkek kardeşi Jansen öldü.

ABD portalı “TMZ”ye göre, 28 yaşındaki hafta sonu New York’ta öldü. Müfettişler, ölümünü yalnızca Pazar akşamı belirleyebildiler, ancak başlangıçta bir suç üstlenmiyorlar. Panettiere’nin temsilcisi, kardeşinin ölümünü CNN’e doğruladı.

Jansen Panettiere, kız kardeşi gibi oyuncu olarak çalıştı ve diğerlerinin yanı sıra “The Walking Dead” ve “Colors of Love” filmlerinde kamera önünde yer aldı. Bir seslendirme sanatçısı olarak başka bir dayanak noktası oluşturdu.

kalpli ressam

Son yıllarda kendini resme de adadı, resimlerini düzenli olarak Instagram’da paylaştı. Sadece birkaç gün önce, 28 yaşındaki fotoğraflarından birini orada yayınladı.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Satışların yüzde 3’ünün Wladimir Klitschko’nun savaş kurbanlarını desteklediği #WeAreAllUkrainians organizasyonuna gittiğini belirtti. Eski boksör, 2018 yılına kadar Hayden Panettiere ile çıktı. Eski çiftin bir kızı var ve ayrıldıklarından beri dostane ilişkiler içindeler.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Sosyal medyadaki diğer görüntüler de kardeşler arasındaki yakın ilişkiye tanıklık ediyor. Bir ay önce Jansen, kız kardeşinin saçını kestiğini gösteren bir fotoğraf paylaştı. “Benim üzerimde denediği ilk saç kesimi değil,” diye yorum yaptı.

Haberler/Tele gösterisi