Johannes Oerding dünya turuna çıkıyor: Şarkıcı hayranlarına güven veriyor

semaver

New member
“Sıfırlama düğmesine basın”

Şarkıcı Johannes Oerding dünya turnesine çıkıyor

Şarkıcı Johannes Oerding “Altın Tavuk” medya ödül töreninde şarkı söylüyor.

© Kaynak: Hendrik Schmidt/dpa/arşiv resmi

Makaleyi dinle • 1 dakika

Şarkıcı Johannes Oerding, Şubat ayında dünya turnesine çıkmak istiyor. 42 yaşındaki adam “her şeyi yanına almak” istediğini söyledi. Ancak hayranların veda etme konusunda endişelenmelerine gerek yok.

Gummersbach. Tur yerine dünya gezisi: Müzisyen Johannes Oerding, turnelere ara vereceğini duyurduğu dönemde neredeyse bir yıl sürecek bir dünya turuna çıkmak istiyor. “Şubat ayından itibaren yola çıkacağım. Muhtemelen Avrupa Futbol Şampiyonası'na geri döneceğim, birkaç maç izleyeceğim ve sonra devam edecek ve Noel'e kadar dönmeyeceğim” dedi Münster'den gelen Oerding, Alman Basın Ajansı'na. gitmek mi? “Her yerde söyleyebilirsin. Bir zamanlar büyük hayalin: her şeyi yanında götür.”

Televizyon sunucusu Ina Müller'den (58) on yıldan fazla süren ilişkisinin ardından geçtiğimiz Mayıs ayında kamuoyuna açıklanan 42 yaşındaki sanatçı, konsere ara verilmesinin kesinlikle gerekli olduğunu söyledi. Oerding, “18 yıldır yollardayım, her yıl 80 ila 100 konser veriyorum” dedi: “Her şeyi gerçekten işleyecek zamanım hiç olmadı. Sonra kendi kendime düşündüm: Eğer öyleyse, o zaman şimdi.”

“Sonra kendimizi biraz abarttık.”

Bunun da açık işaretleri vardı: “Son konserlerde yarın ne almanız gerektiğini düşünürseniz, bu iyiye işaret değil. Sonra kendimizi biraz fazla abarttık” diye açıkladı müzisyen: “Bu yüzden sıfırlama düğmesine tamamen basmak istiyorum. Yeni fikirler toplayın, yeni hikayeler deneyimleyin ki yeniden anlatacak bir şeyim olsun. Aksi halde sıkıcı olur.”

Ancak hayranlarının endişelenmesine gerek yok. “Son tur benim veda turum değildi” diye söz verdi. Geri dönecek: “Ama onun gibi bir şey!”

Haberler