Jeremy Fragrance, Fresh from the Baking videosuyla beğeni topladı

semaver

New member
Çıplak ten ve mis kokulu ekmek

“Adam bir efsanedir”: Jeremy Fragrance, Aldi reklamlarıyla ünlüdür

Etkileyici Jeremy Fragrance, internetteki klipleriyle tanınır (arşiv görüntüsü).

© Kaynak: Marc Rehbeck/SAT.1

Jeremy Fragrance genellikle parfümlerle ilgilenir. Şimdi tuhaf bir şekilde ekmek reklamı yapıyor. Twitter’da iyi gidiyor.

Jeremy Fragrance sahilde duruyor ve derin bir nefes alıyor; hızla düzenlenen video görüntüleri deniz dalgalarını, kumu, ateşi gösterir. Koku gömleksizdir, bir atın yanında koşar. Koku, tutku ve “güç”ten bahsediyor. Konusu: ekmek. Parfüm fenomeni, bir videoda indirimci Aldi Nord’un reklamını yapıyor. Video Cuma günü yayınlandı ve bir gün sonra YouTube’da şimdiden 250.000’den fazla tıklama aldı. Klip birçok kişi tarafından iyi karşılandı.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Youtube, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Parfüm, Daniel Schütz’ün gerçek adıyla anılır ve diğer şeylerin yanı sıra parfümlerle ilgili tuhaf eğitim videoları ile bilinir. Klipleri sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı.

Başlık: Ünlü Ağabey;  Sezon: 10;  Kişi: Jeremy Parfüm;  Telif hakkı: SAT.1/Marc Rehbeck;  Fotoğrafçı: Marc Rehbeck;  Fotoğraf düzenleyici: Clarissa Schreiner;  Dosya adı: 2578539.tif;  Hak uyarısı: Bu görsel, haber amaçlı olarak yayınlandıktan sonra bir hafta sonrasına kadar ve sadece program duyurusu kapsamında ücretsiz olarak kullanılabilir.  Daha sonraki yayınlar ancak Seven.One Entertainment Group GmbH'ye danıştıktan ve açık onay aldıktan sonra mümkündür.  EPG için değil!  Yalnızca tam telif hakkı bildirimi ile kullanın.  Fotoğraf değiştirilemez, düzenlenemez ve yalnızca bir bütün olarak kullanılabilir.  Arşivlenmemiş olabilir.  Üçüncü kişilerle paylaşılamaz.  Slayt gösterileri veya benzeri amaçlarla görüntülerin bir araya getirilmesine/birleştirilmesine/birleştirilmesine izin verilmez;  Reklam bağlantısına/eklenmesine/eklenmesine izin verilmez.  Herhangi bir sorunuz varsa: foto@seven.one Bu program verilerinin kullanımı için bir ön koşul, Seven.One Entertainment Group GmbH kanallarının basın salonlarının Genel İş Hüküm ve Koşullarının kabul edilmesidir.  / Ots ve www.presseportal.de/nr/6708 aracılığıyla daha fazla metin / Bu görselin editoryal amaçlarla kullanımına, belirtilen tüm kullanım koşullarına uyulması koşuluyla izin verilir ve bu durumda da ücretsizdir.  Yalnızca görüntü hakları bildirimi ile yayın.  Fotoğraf: Marc Rehbeck/SAT.1

Başlık: Ünlü Ağabey;  Sezon: 10;  Kişi: Jeremy Parfüm;  Telif hakkı: SAT.1/Marc Rehbeck;  Fotoğrafçı: Marc Rehbeck;  Fotoğraf düzenleyici: Clarissa Schreiner;  Dosya adı: 2578539.tif;  Hak uyarısı: Bu görsel, haber amaçlı olarak yayınlandıktan sonra bir hafta sonrasına kadar ve sadece program duyurusu kapsamında ücretsiz olarak kullanılabilir.  Daha sonraki yayınlar ancak Seven.One Entertainment Group GmbH'ye danıştıktan ve açık onay aldıktan sonra mümkündür.  EPG için değil!  Yalnızca tam telif hakkı bildirimi ile kullanın.  Fotoğraf değiştirilemez, düzenlenemez ve yalnızca bir bütün olarak kullanılabilir.  Arşivlenmemiş olabilir.  Üçüncü kişilerle paylaşılamaz.  Slayt gösterileri veya benzeri amaçlarla görüntülerin bir araya getirilmesine/birleştirilmesine/birleştirilmesine izin verilmez;  Reklam bağlantısına/eklenmesine/eklenmesine izin verilmez.  Herhangi bir sorunuz varsa: foto@seven.one Bu program verilerinin kullanımı için bir ön koşul, Seven.One Entertainment Group GmbH kanallarının basın salonlarının Genel İş Hüküm ve Koşullarının kabul edilmesidir.  / Ots ve www.presseportal.de/nr/6708 aracılığıyla daha fazla metin / Bu görselin editoryal amaçlarla kullanımına, belirtilen tüm kullanım koşullarına uyulması koşuluyla izin verilir ve bu durumda da ücretsizdir.  Yalnızca görüntü hakları bildirimi ile yayın.  Fotoğraf: Marc Rehbeck/SAT.1

Jeremy Fragrance: kimsenin anlamadığı bir fenomen

Tuhaf klipleri binlerce kez paylaşılıyor ve hatta son zamanlarda ona “Ünlü Ağabey”de bir yer kazandırdı. Oldenburg’dan bir parfüm fenomeni olan Jeremy Fragrance, yaşayan bir internet memesi haline geldi. Bu adam kim? Ve o gerçekten ciddi mi?

Şimdi Fragrance, baget, ekmek ve kepekli rulolarla geniş açık bir gömlekle poz veren Aldi’yi tanıtıyor. Tanıtım klibinde, okyanus dalgalarının önünde havada bir baget tutarken gömleksiz görülebilir. Twitter’da olay yarattı.

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Twitter’da mutlu hayranlar

Eylem birçok kişi tarafından iyi karşılandı. Gazeteci Dirk von Gehlen, videoyu “etkileyici bir şekilde çağdaş bir pop kültürü parçası” olarak görüyor. Aynı zamanda “dikkat piyasasının şu anda nasıl çalıştığını” da gösteriyor. Başka bir kullanıcı şöyle diyor: “Adam sadece bir efsane, işini yapıyor ve başkalarının onun hakkında ne düşündüğünü umursamıyor.”

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Twitter, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Başka bir kullanıcı bir “şaheser”den bahsediyor: “Red Ferarri, Golden Rolex, Aldi-Brot, JEREMY FRAGRANCE!” Bir diğeri “garip bir şekilde büyülenmiş”.

Harici içeriği göster

Harici içeriği göster

Harici içeriği göster

Herkes bundan memnun değil

Diğerleri daha sinirli. Bir kullanıcı, “Daha kötüye gitmeyeceğini düşünüyorsanız, Jeremy Fragrance’ın (…) bir baget kokladığı gerçeğine dikkatinizi çekmek isterim” diye yazıyor.

Harici içeriği göster

Harici içeriği göster

“Hâlâ hepsi sende mi?” başka bir kişiye sorar. “Bunun için para ödemiyorsun, değil mi? Ve sonunda seninle alışveriş yaptığımda bunun için para ödemek zorunda mıyım?”

Bazıları influencer’ı tanımamaktan utanıyor. Bir kişi “Ay’da iyi yaşıyorum” diye yazıyor ve bunun “rahatsız edici” olduğunu düşünüyor.

Harici içeriği göster

Parfüm ilginç videoları ile tanınır

Koku, dışa dönük tavrıyla bilinir. Videolarında beklenmedik bir şekilde kameraya bağırıyor, şehir içinde yarı çıplak koşuyor, en uygunsuz durumlarda tek kollu şınav çekiyor, kamera çalışırken kabuğu açık yumurta yiyor.

Bu tuhaflık nedeniyle, Fragrance kısa süre önce çok sayıda talk show’a ve hatta erken gönüllü olarak ayrıldığı realite programı “Promi Big Brother” da yer aldı.

Haberler/sf

Haberler İçin Bizi Takip Edin