ilk görüşte aşk

semaver

New member
Mark Emms ona evlenme teklif etti

“İlk görüşte aşk”: ABD’li aktris Bella Thorne nişanlandığını duyurduAmerikalı aktris Bella Thorne, Park City’deki 2023 Sundance Film Festivali sırasında Mısır Tiyatrosu’nda düzenlenen “İlahiyat” filminin galasına katıldı. (Stok görüntü)

© Kaynak: Charles Sykes/Invision/AP/dpa
Los Angeles. Amerikalı aktris Bella Thorne (“Midnight Sun”) evlenmek istiyor. Thorne Cuma günü ABD dergisi “Vogue”da girişimci ve yapımcı Mark Emms’in Mayıs ortasında kendisine evlenme teklif ettiğini duyurdu.


25 yaşındaki model Cara Delevingne’nin geçen yıl İbiza’da bir plajda bir doğum günü partisinde tanıştığında “ilk görüşte aşk” olduğunu söyledi. Emms’in anavatanında, İngiltere’de bir kır malikanesinde bir düğün kutlaması yapmak istiyor.

Thorne Cuma günü çiftin birkaç fotoğrafını ve videosunu yayınladı, bunlardan biri kamera için parmağında büyük bir yüzükle elini tuttuğunu gösteriyor. Instagram paylaşımına “Aşkım” notunu düştü. Ayrıca Vogue raporunu da bağladı.


Aynı zamanda model, şarkıcı ve yazar olarak da çalışan oyuncu, Shake It Up dizisinde Zendaya ile birlikte oynadığı bir genç olarak ün kazandı. “Urlaubsreif” veya “The Duff – Eğer yoksa, sen bir tanesin” gibi komedilerde rol aldı. 2018’de Patrick Schwarzenegger ile romantik drama “Midnight Sun”ı çekti.

Haberler
 
Üst