Helene Fischer: Kırık kaburgaları böyle oluştu

semaver

New member
Helene Fischer ve kırık kaburgaları: Yaralanma böyle oldu

Pop yıldızı Helene Fischer.

© Kaynak: imago görüntüleri/Aksiyon Resimleri

Kırık bir kaburga, Helene Fischer’in tura başlamasını engelledi. Artık hit yıldızın kendini nasıl yaraladığı ve bunun 38 yaşındaki oyuncunun cüretkar sahne şovuyla ne ilgisi olduğu biliniyor.

Alman hit olarak kabul edilir ve “Atemlos durch die Nacht”: Helene Fischer gibi hitlerle milyonlarca seyirciyi fethetti. 38 yaşındaki sanatçı, konserlerinde sanatsal yönünü de gösteriyor. Ama onun için ölümcül olan tam olarak buydu: yaklaşan tur için provalar sırasında şarkıcı bir kaburga kemiğini kırdı. Bunun tam olarak nasıl olduğu şimdiye kadar bilinmiyordu.

“Abendzeitung München” şimdi şarkıcının trapez egzersizi sırasında kendini yaraladığını bildirdi. Fischer’in yönetiminden bir sözcünün, “Helene Fischer ne düştü ne düştü, trapezde dönerken kaburgalarını kırdı.”

Trapez artık gösterinin ayrılmaz bir parçası. Helene Fischer sahnenin üzerinde süzülüyor, şarkı söylüyor ve cumhuriyetin konser arenalarında akrobatik yeteneğin ortaya çıkmasına izin veriyor. Trapez kazasının ardından doktorlar Fischer’e ara vermesini emretti ve turun başlangıcı Hamburg’da 11 Nisan’a ertelendi.

Şarkıcı şimdi de Instagram hesabından Bremen ve Köln buluşma tarihlerini duyurdu. Bremen’de performanslar şimdi 10-12 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Köln’de konserlerin 25 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanıyor. Önceden planlanan tarihler için bilet satın almış olan herkes: Biletler geçerliliğini korur.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Kızının doğumu Helene Fischer için çok şey değiştirdi. RTL ile yaptığı bir röportajda, cüretkar zamanların sona erdiğini açıkladı: “Anneme ve arkadaşlarıma artık tehlikeli bir şey yapmayacağıma söz verdim. Ama sahnede biraz aha etkisine de ihtiyacımız var.”

“Bild” gazetesinin haberine göre akrobatik hareketler artık hamilelik öncesi kadar kolay değil: “Bir sanatçıyı havada asılı bıraktığımda, bunlar benim yeniden inşa etmem gereken güçlü yönler. Henüz kondisyon seviyesinde değilim,” dedi Fischer geçen yıl.

Cesur akrobasi, gösterisinin bir parçası: Helene Fischer, Ağustos 2022'de Münih'teki açık hava konserinde.

Cesur akrobasi, gösterisinin bir parçası: Helene Fischer, Ağustos 2022'de Münih'teki açık hava konserinde.

Cesur akrobasi, gösterisinin bir parçası: Helene Fischer, Ağustos 2022’de Münih’teki açık hava konserinde.

© Kaynak: Angelika Warmuth/dpa

Tur için 71 konser planlanıyor ve yaklaşık 700.000 kişinin gelmesi bekleniyor. Bu arada, taraftarlar sakatlığa rağmen zayıflamış bir gösteri görmemeli. “Abendzeitung”a göre yönetim, “Arena turu 11 Nisan’da başlıyor ve planlanan programı içeriyor.”

Haberler/dre