Helene Fischer Hamburg’da: “Zararlılık” mega turnesine “son derece duygusal” bir başlangıç

semaver

New member
Hit yıldız Hamburg’da sahnede

“Ben harikayım”: Helene Fischer “Zararlılık” mega turunun “son derece duygusal” başlangıcını kutluyor

Helene Fischer, Salı akşamı Hamburg’da turun başında.

© Kaynak: Getty Images

Kaburga kırılmasından geriye hiçbir şey kalmamıştı: Helene Fischer, akşam saatlerinde Hamburg’daki “Rausch” mega turunun başlangıcını birkaç hafta geç kutladı. “Harika” olduğunu garanti ediyor hit kraliçe, bunun kendisi için “son derece duygusal bir akşam” olduğunu söylüyor.

Hamburg. Hit kraliçesi Helene Fischer, 2023 mega turnesine Salı akşamı büyük bir enerji ve ivme ile Hamburg’da başladı. 38 yaşındaki oyuncu ve dansçıları, birkaç bin kişinin önünde, havada ve sahnede etkileyici sirk akrobasi hareketleri ile hitlerini birleştirdiler. İlk şarkıların ardından Fischer, “Bugün bizim için çok duygusal bir akşam,” dedi. Takım son birkaç aydır çok sıkı prova yapıyor. Hayranlarına “Ama sonunda, tam olarak ihtiyacımız olan şey buydu – siz. En önemli nokta sizsiniz. Bunu sizler için yapıyoruz” dedi hayranlarına.

71 konser ve yaklaşık 700.000 hayranla mega turun başlangıcı, başlangıçta 21 Mart’ta Bremen’de planlanmıştı. Ancak şovmen, akrobatik bir prova sırasında kaburga kemiği kırıldığı için kısa sürede iptal etmek zorunda kaldı. Yeni gösteri, onlarca yıldır uluslararası alanda başarılı olan Cirque du Soleil tarafından yeniden sahnelendi.

Salı akşamı şarkıcı, kırıktan sonra iyi durumda olduğuna dair güvence verdi: “Benim için endişelenme. Çünkü harikayım. Doktorlar bana yeşil ışık yaktı. Bugün beni hiçbir şey durduramaz. Pervasız değilim.” , ama sadece bu gece için hazırım.”

“Etkileşim” turu, Helene Fischer’ı çok sayıda şehirden geçiriyor

“Rausch” albümü 2021 sonbaharında çıktı. Eğitimli müzikal aktris en son 2018’de turneye çıktı. Bebek molasının ardından 2022’de sahnelere geri döndü ve Münih’te yaklaşık 130.000 hayranın önünde bugüne kadarki en büyük konserini verdi. 17 milyondan fazla satılan plakla Fischer, Avrupa’nın en başarılı müzisyenlerinden biridir.

Mega turlarında planlanan diğer duraklar arasında Dortmund, Leipzig, Stuttgart, Oberhausen, Berlin, Mannheim, Hannover, Viyana, Zürih, Arnhem ve Münih yer alıyor. Bremen ve Köln’de iptal edilen konserler de yeniden planlanacak. Neredeyse tüm şehirlerde Fischer birkaç gündür sahnede. Son konserin 8 Ekim 2023’te Frankfurt am Main’de yapılması planlanıyor.

Haberler