Franca Lehfeldt, Christian Lindner’ı seyis olarak teklif ediyor

semaver

New member
“İstediğin zaman ödünç alabilirsin”: Christian Lindner yakında ahırı boşaltmak zorunda mı?

Franca Lehfeldt “3nach9” adlı talk show’da.

© Kaynak: Radio Bremen / Verena Hornung

“3nach9” talk show’unda Franca Lehfeldt, kocası Christian Lindner’ın ahırları temizlerken sahip olduğu niteliklerden övgüyle söz ediyor. Hostes Judith Rakers daha sonra ona alışılmadık bir teklifte bulunur.

Franca Lehfeldt tutkulu bir at sahibi ve birkaç hafta önce Instagram’da yayınlanan bir fotoğrafın da kanıtladığı gibi, kocasına ahırda çalışması için çoktan ilham verdi. Fotoğraf, Federal Maliye Bakanı Christian Lindner’in eski samanları bir el arabasına taşımak için dirgen kullandığını gösteriyor.

Gazeteci (33) Cuma akşamı Bremen Radyosu’nun “3nach9” adlı talk show’unda bu soru sorulduğunda, “Bu onun çok kişisel ‘Wendy’ anıydı” dedi. .

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Sadece hostes Judith Rakers değil, aynı zamanda tutkulu bir binici de şaşırmıştı. Daha sonra seyis çocuk için Lehfeldt’ten net bir teklif aldı: “Onu istediğin zaman ödünç alabilirsin.”

Franca Lehfeldt’in babası Lindner ile bir ilişkiye karşı uyardı

Lindner, Aralık ayının sonunda fotoğraf hakkında şunları yazdı: “Eşimin yeni aile üyesi
🐴
– ve bu siyaset gibi: bazıları tutkularının peşinden gidiyor, ben evle ilgileniyorum.”

Lehfeldt, Cuma akşamı talk-show’da Christian Lindner ile ilişkisinin başlangıcı hakkında da konuştu. O sırada babası tarafından uyarıldı. Eş seçiminin kariyeri üzerinde yaratabileceği olası sonuçlar konusunda endişeliydi. Welt TV’nin baş muhabiri, “İşinizde size sorun yaratabileceğinin farkında olmalısınız,” dedi. Bu, Lehfeldt’in bir TV talk şovuna ilk kez çıkışıydı.

Haberler/seb/Teleschau/dpa