Evelyn Burdecki, araba krakerlerinin kurbanı oldu: “Korkunçtu”

semaver

New member
“Korkunçtu”: Gerçek yıldız Evelyn Burdecki’nin arabasına girmek

Reality yıldızı Evelyn Burdecki.

© Kaynak: imago görselleri / Oliver Langel

Aniden cep telefonu çaldı ve polis telefondaydı: realite TV yıldızı Evelyn Burdecki, Düsseldorf’ta bir hırsızlığın kurbanıydı – görünüşe göre failler, eylemden önce eski orman kraliçesini gizlice gözlemlemişlerdi.

Reality TV yıldızı Evelyn Burdecki’nin kısa süre sonra unutmayacağı bir alışveriş çılgınlığıydı: 34 yaşındaki Düsseldorf şehir merkezinde seyahat ederken, bir adam arabasına girdi. Burdecki Cuma günü Instagram hikayesinde “Gerçekten çok korkutucuydu çünkü hırsızlar ilk önce bir süre beni nereye gittiğimi izlediler” dedi.

Arabasını Düsseldorf’ta bir otoparka park edip alışverişe gitti. “Beş dakika sonra ekranımda garip bir numara gördüm. Sonra Düsseldorf polisiydi.” Memurlar, arabasında sürünerek bir çanta çalan bir adam gördüklerini anlattılar: “İlk başta bunun kötü bir şaka olduğunu ve birinin benimle dalga geçmeye çalıştığını düşündüm. Tabii ki arabamı kilitlemiştim, ama bir şekilde arabamın kilitli olmadığı bir engelleyici getirdi ve sonra bedavaya bindi,” dedi eski orman kraliçesi.

Fail, büyük bir spor çantanın yanı sıra pahalı güneş gözlükleri ve nakit para çaldı. Burdecki, “Arabadan karışık bir çantayı bir araya getirdi” diyor.

Evelyn Burdecki: “Düsseldorf polisine teşekkürler”

Ancak TV yıldızı için dava iyi sonuçlandı: 34 yaşındaki “Polis daha sonra onu izlemeye devam etti ve hala bir suç ortağı olup olmadığını görmek istedikleri için önce gitmesine izin verdi” dedi. Ve gerçekten de, adam bir suç ortağıyla arabaya bindi ve polis ikisini de tutukladı. “Daha sonra çantamı almama izin verildi. Düsseldorf polisine çok ama çok teşekkür ederim,” dedi Burdecki, görünüşe göre iki adamın tek kurbanı değildi.

Köln merkezli “Express” gazetesinden alınan bilgiye göre, zanlılar 51 ve 39 yaşlarında Düsseldorflu iki tanınmış erkek.

Haberler/seb