Eski “Yakışıklı Prens” depresyonu halka duyuruyor

semaver

New member
“1,5 yılı aşkın süredir psikoterapi yapıyorum”

Eski “Yakışıklı Prens” Nicolas Puschmann, depresyonu halka duyuruyor

Nicolas Puschmann, depresyonu hakkında herkesin önünde konuşuyor.

© Kaynak: Rolf VennenbeHaberler/dpa

Toplum içinde neredeyse her zaman yüzünde bir gülümseme vardır, ancak şimdi Nicolas Puschmann ciddi bir konuyu ele almaktadır: derin depresyon nedeniyle bir buçuk yılı aşkın bir süredir terapi görmektedir. Ve bu arada ilk başarıları görür.

Televizyonda (“Yakışıklı Prens” ve “Haydi Dans Edelim” dahil) ve halka açık etkinliklerde, Nicolas Puschmann (31) genellikle iyi bir ruh hali yayar. Şimdi ise Instagram’da ciddi bir konuya değiniyor: “1,5 yılı aşkın süredir psikoterapi yapıyorum çünkü derin depresyondayım” diye gözlerinde yaşlarla çekilmiş bir fotoğrafı hakkında yazıyor. Bir de moderasyon koçu var, “aynı zamanda yaşam koçu da olabilir”, kendisi okuyup bilgileniyor.

Amacı: kendisinin daha iyi bir versiyonu olmak. Puschmann, “Kendime daha iyi davranmak ve kendime daha iyi davranmak istiyorum” diyor. “Bedenime, zihnime ve ruhuma bakmak ve bütünsel olmak istiyorum.” Yeni inançlar gibi ilk küçük başarıları şimdi gördüğünde onu çok mutlu ediyor ve gururlandırıyor. “Hangi inançlarla büyüdüğümü veya geçmişte benim için ‘normal’ olan deneyimlerimi kimse bilmiyor. Tek bir şey biliyorum. Daha iyisini yapmak istiyorum,” diye bitiriyor Puschmann yazısını.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Puschmann, “Yakışıklı Prens” olarak tanındı.

Gönderiden dört saat sonra, şimdiden neredeyse 9.000 beğeni aldı ve görünüşe göre Puschmann yorum işlevini kapattı. 31 yaşındaki oyuncu, 2019 yılında “Bachelor” un eşcinsel karşılığı olan ilk “Yakışıklı Prens” olarak dikkatleri üzerine çekti. O dönem finalde seçtiği Lars Tönsfeuerborn ile artık birlikte değil. Bunu, üçüncü sırada Vardim Garbuzow ile şovdaki ilk erkek dans çifti olduğu 14. sezon “Let’s Dance” da dahil olmak üzere çok sayıda başka TV gösterimi izledi. En son, “Almanya Güzeli” finalini yönetti.

Haberler/hsc