Eski “olay yeri” yıldızı 18 kilo verdi

semaver

New member
2018 yılına kadar Mimi Fiedler, Stuttgart “Tatort” da adli tıp teknisyeni Nika Banovic’i canlandırdı. Yugoslav kökenli bir Alman aktris olarak 20 yılı aşkın bir süredir filmler, çok sayıda dizi ve Sat.1 skeç komedisi “Rabenmütter” ile tanınmaktadır. Birkaç yıl önce yaptığı alkolizm itirafı da dikkatleri üzerine çekmişti. Neredeyse 30 yıldır, bağımlılık bugün 47 yaşındaki kişinin hayatını kontrol ediyor. Oyuncuya göre 2018’den beri bir damlasına bile dokunmadı. Görünüşe göre, aktris son zamanlarda çok kilo aldığı için alkol yoksunluğu yeme alışkanlıklarındaki değişikliğe de yansıdı. Ancak Mimi Fiedler’in yakın tarihli bir Instagram gönderisinin kanıtladığı gibi, bu da artık geçmişte kaldı. Bu da hayranlarını şaşırttı.


Önerilen Haber Amaçlı İçerik


Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.


Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından iki fotoğraf paylaştı. Biri onu pembe bir bluzla, diğeri ise siyah bir elbiseyle gösteriyor. İnce aktris, “Arada 16 ay ve 18 kilo daha az vücut ağırlığı var” diye yazıyor. Mimi Fiedler de kiloların neden önceden biriktiğine dair bir açıklama yapıyor: “Aslında ancak ayıkken kilo almaya başladım.” Beyninin yiyeceklerdeki alkolün yerine geçecek bir şey aradığını yazıyor.

Hızlı diyet yerine içgörü


Fiedler’e göre 18 kilo daha az için, sorumlu radikal bir “mucize diyet” değil, kendi yaşamlarını anlamaktır. Fiedler’e göre başlangıç noktası, Ocak 2022’de Sri Lanka’da bir Ayurveda tedavisiydi. Oradaki bir doktor ona “travmatik deneyimlerin metabolizmayı yanlış yönlendirebileceğini, hücrelerin asitli su depoladığını ve ağrının kaçamayacağını” açıkladı.


Diğer şeylerin yanı sıra, bir içgörü, değişen yemeğine yardımcı oldu: “Her şey birbirine bağlı. Sanırım elimizde düşündüğümüzden çok daha fazlası var.” Son olarak Mimi Fiedler, gönderisinde bunun tartıdaki ağırlık veya vücut şekliyle ilgili olmadığını, daha çok oradaki yükle ilgili olduğunu açıkladı.Kendimi daha canlı, kendime daha yakın hissediyorum. Instagram gönderisi.

Haberler/Tele gösterisi
 
Üst