Daniela Katzenberger Instagram’da endişe verici bir mesaj gönderdi

semaver

New member
Hastane odasından görüntüler

“Artık yapamıyorum!”: Daniela Katzenberger endişe verici bir mesaj gönderdi

Reality TV yıldızı Daniela Katzenberger (36) sürekli soğuk algınlığı çekiyor.

© Kaynak: © Andreas Rentz/Getty Images

Her zaman yüzünde bir gülümseme ve iyi bir ruh hali içinde – Daniela Katzenberger’i böyle tanıyorsunuz. Şimdi 36 yaşındaki Instagram’da tamamen farklıydı. Kolunda serumla bir hastane odasından fotoğraflar yayınladı ve itiraf etti: “Artık yapamam!”

Daniela Katzenberger’in (36) Instagram hikayesinde “Artık yapamam” metninin hasta suratlarla birleşimi yoruma çok az yer bırakıyor. Şu sıralar her şey TV yıldızı için çok fazla görünüyor. Katzenberger, sosyal medyadaki iki milyondan fazla takipçisine iki haftadır inatçı bir soğuk algınlığıyla mücadele ettiğini söyledi.

“Dün gece çok gergindim,” diye yakındı. Bu yüzden son zamanlarda kedinin kanalları alışılmadık derecede sessiz. Kült sarışın, “Hastayım ve neredeyse her zaman uyuyorum” dedi. Boğaz ağrısı o kadar kötüydü ki, “birisi boğazıma bıçak saplıyormuş” gibi geldi.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Katzenberger, Mama Iris Klein hakkında: “Onun için kolay değil”

Sonra Mama Iris Klein’ın (55) pastil ve ilaçlarla dolu yardım paketi artık yetmedi. Katzenberger doktora gitmek zorunda kaldı: Aksi halde hayat dolu olan 36 yaşındaki kişi, kendini internette bir kanepede bitkin halde gösteriyor, koluna iğne yapıldı. Klinikten üç fotoğraf yayınladı. Lucas Cordalis’in karısı “Forma girmem gerekiyor” diye vurguladı. Kamera ekibi “Daniela Katzenberger: Familienglück auf Mallorca” adlı belgesel dizisini çekmeye devam etmek için Cuma günü gelecek. 36 yaşındaki oyuncu, “Sezonu bitirmemiz gerekiyor. Tekrar iptal etmek istemiyor.

Kedi, bu durumuna rağmen annesine göz kulak olmaya devam ediyor: “Onu biraz doyurmam gerekiyor. Onun için de o kadar kolay değil, artık yapayalnız” diyerek kocası Peter Klein’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Klein’ın durumunu anlattı. . Ancak Katzenberger’e göre, 55 yaşındaki oyuncu “gerçekten iyi” durumda, ancak “yıkıldığı” “birçok an” olmasına rağmen.

Haberler/Tele gösterisi