Christoph Waltz’ın artık sakalı var

semaver

New member
16 Aralık’tan beri tıraş olmadım

Christoph Waltz’ın artık sakalı var ve bunun için Lufthansa’yı suçluyor

Aktör Christoph Waltz son zamanlarda tamamen sakal bıraktı. 66 yaşındaki oyuncunun geçtiğimiz günlerde açıkladığı gibi, bu tür değişikliğinin Hollywood’da yeni bir film rolüyle ilgisi yok.

© Kaynak: Prime Video için Getty Images

Aktör Christoph Waltz son zamanlarda tamamen sakal bıraktı. 66 yaşındaki oyuncunun geçtiğimiz günlerde açıkladığı gibi, bu tür değişikliğinin Hollywood’da yeni bir film rolüyle ilgisi yok.

Aktör Christoph Waltz gür sakalıyla tanınmaz. Bununla birlikte, 66 yaşındaki Alman-Avusturya’nın şu anda çok fazla sakalı var – ancak stildeki bu değişikliğin bir Hollywood filminde yeni bir rolle hiçbir ilgisi yok. Bunun yerine, Oscar ödüllü Bill Maher, yeni görünümünün nedenlerini talk şovu “Real Time”da açıklıyor – ama her şeye uygun dozda mizahla bakmadan değil: “Her şey alt üst olursa, en azından şöyle görünmek istiyorum. Titanik’in kaptanı” Waltz moderatöre gerçek sebebi açıklamadan önce şaka yapıyor. Çünkü sakal, ‘Lufthansa’ya karşı şiddetli bir protesto” dedi. Çünkü Almanya’da havayolu ile iç hat uçuşu sırasında bagajı kayboldu. Waltz, usturasının orada olduğunu açıklıyor.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Youtube, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Uçuş 16 Aralık 2022’de gerçekleşti. Waltz, buna bağlı olarak uzun bir süredir tıraş olamamıştı. Sunucu ve stüdyo izleyicileri için oldukça eğlenceli olan tüm anekdotlara rağmen Waltz, Almanya’da iç hat uçuşlarının hoş karşılanmadığının farkında olduğunu itiraf ediyor. Ancak o gün treni iptal oldu, bu yüzden uçağa geçmek zorunda kaldı.

Christoph Waltz için net görünüyor: Kaybolan valizini geri alana kadar sakalının uzamasına izin verecek. Sakalını daha da uzatmayı hayal edebildiğini belirtmek için gülümseyerek elini bir tür mezura gibi göğsüne bastırıyor.

Haberler/lisans