Chris Rock: Will Smith’in Oscar tokadı ‘hala acıyor’

semaver

New member
Skandaldan bir yıl sonra

Chris Rock: Oscar tokadı “hala acıtıyor” – Suç Jada Pinkett Smith

Will Smith (sağda), komedyenin Smith’in karısı hakkında yaptığı şakanın ardından sunucu Chris Rock’ı (solda) Hollywood’da düzenlenen 94. Akademi Ödülleri’nde sahnede tokatlıyor.

© Kaynak: Chris Pizzello/Invision/AP/dpa

Geçen yılın Hollywood skandalıydı: Komedyen, Smith’in karısı Jada Pinkett hakkında bir şaka yaptıktan sonra Will Smith, Oscar sahnesinde Chris Rock’a tokat attı. Şimdi mağlup olan moderatör, bir yıl önce olay hakkında yorum yaptı.

Los Angeles. Oscar’larda yaşanan tokat skandalından yaklaşık bir yıl sonra komedyen Chris Rock (58) yorum yaptı. CNN ve itvNews haber sitelerinde yer alan Netflix canlı programı Selective Outrage’da konuşan Erdoğan, “Evet oldu, bir yıl önce Oscar’da yenildim. Şimdi de acıyor mu diye soruyorlar. acıtmak!” Sözlerin incittiğini söyleyen herkes, asla suratlarına vurulmadığını söyler.

Ancak kısa bir süre sonra, “Ben kurban değilim” açıklamasını yaptı. The Oprah Winfrey Show gibi talk showlarda bu konuda asla sızlanmayacak. Tokatın olduğu gece ailesi yüzünden Smith hakkında hiçbir şey yapmadığını da açıkladı: “Ailem bana ne öğretti biliyor musun? Beyazların önünde kavga etme.”

Will Smith ve Jada Pinkett Smith geçen yılki Oscar'larda.

Will Smith ve Jada Pinkett Smith geçen yılki Oscar'larda.

Will Smith ve Jada Pinkett Smith geçen yılki Oscar’larda.

© Kaynak: Getty Images

Jada Pinkett’e Rock: “Beni incittiğinden çok onu incitti”

Rock, olaydan Smith’in karısı Jada Pinkett Smith’i sorumlu tutar. Kendi talk show’unda özel hayatı hakkında kapsamlı bir şekilde haber yaptığı için komedyeni yedekten çekerdi. Pinkett ayrıca Smith’i kendi oğlunun bir arkadaşıyla aldattığını da orada söyledi. Rock, “Oğullarının arkadaşlarını becerdi ve ardından internette her şeyi mahvetti” dedi. 2016 gibi erken bir tarihte Pinkett, Oscar’larda sunucu olarak sahneye çıkmamasını istediğini iddia etti.

Komedyen, “Smith’i hayatı boyunca sevdi” dedi. Artık durumun böyle olmaması Jada Pinkett sayesindedir. Sonuç olarak Rock, “Beni incittiğinden çok onu incitti” dedi.

Smith özür diler ve yasaklanır

Geçen yıl Oscar galasında, ABD’li aktör Will Smith (54, “King Richard”), Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in saç modeli hakkında şaka yaptığı için komedyen Chris Rock’ı sahnede tokatladı. Smith daha sonra özür diledi. Yumruklamalardan sonra on yıl boyunca Oscar’lar da dahil olmak üzere film akademisi etkinliklerinden men edildi.

dpa ile Haberler/nis