Carsten Maschmeyer Instagram’da “bonus kızı”nın doğum gününü kutladı

semaver

New member
Veronica Ferres’in kızı

Carsten Maschmeyer Instagram’da “bonus kızı”nın doğum gününü kutladı

Carsten Maschmeyer, 2014 yılından beri aktris Veronica Ferres ile evli. Milyarder iş adamının üvey kızı Lilly Krug ile çok iyi bir ilişkisi var (arşiv fotoğrafı).

© Kaynak: resim ittifakı / dpa

“Die Höhle der Löwen” adlı televizyon programından tanınan Carsten Maschmeyer, üvey kızıyla iyi bir ilişki sürdürüyor. Doğum günü için Instagram profilinde ona bir gönderi ayırdı.

“Harika bonus kızımın doğum günü kutlu olsun!” Bu sözlerle ünlü girişimci Carsten Maschmeyer, Instagram gönderisini açıyor. “Bonus kız” derken, genç oyuncu Lilly Krug’u kastediyor. O onun üvey kızı.

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Instagram, Inc., makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Milyarder iş adamı Carsten Maschmeyer, 2014 yılından beri aktris Veronica Ferres ile evli. Kızı Lilly, medya yöneticisi Martin Krug ile olan ilk evliliğinden geliyor. Maschmeyer, onunla yakın bir ilişki sürdürüyor. “Elbette Lilly ile gurur duyuyoruz. Yedi yaşından beri onunla birlikteyim. “Die Höhle der Löwen” adlı TV programından tanınan girişimci, “Bunte.de”ye yaptığı açıklamada, “Onun sadece iki babası var ve benim de katkıda bulunabileceğimi düşünüyorum” dedi.

Maschmeyer anılarını anlatıyor

Bu nedenle, üvey babanın profilinde “bonus kızının” doğum günü için bir Instagram gönderisinin eksik olmaması gerektiği açıktır: “Zamanın ne kadar hızlı geçtiğine ve şimdiden 22 yaşında olduğuna inanmak zor” diye yazıyor Maschmeyer ve anılar

Üvey kızı Lilly şimdi Amerika’da yaşıyor, orada psikoloji okuyor ve aynı zamanda oyuncu olarak çalışıyor. Üvey babası paylaşımında “Artık hayalini yaşayan bağımsız bir genç kadınsın” diye yazıyor. Ve tabii ki sosyal medya taahhüdünün sonunda bir şey eksik olmamalı: “Bonus baban olduğum için minnettarım.”

Haberler/lin