“Carina ve ben evleniyoruz” – 70. yaş günü ültimatomdur

semaver

New member
Killsen. Dieter Bohlen, 70. yaş gününden kısa bir süre önce düğün planlarını açıkladı. şarkıcı, müzik yapımcısı ve kast uzmanı “Bild” gazetesine şunları söyledi: İlk başta daha spesifik değildi.

“İlişkimizin ilk gününden itibaren sabit bir tarih var. Ona belirli bir yılı söyledim ve eğer hâlâ birlikte olursak sana güveneceğim ve seninle evleneceğimi söyledim. Davetiyeler henüz basılmadı ama bu tarih yakında gelecek.” Dieter Bohlen ve Carina 18 yıldır birlikteler ama evlilik cüzdanları yok.

Bohlen üçüncü evliliğini “berbat etmek istemiyor”

Bohlen'in 30 yaş genç ortağı, “Seninle evlenmem için bana yeniden gerçek bir teklifte bulunman gerekiyor” dedi “Bild”. Bohlen şunları söyledi: “Evlenme konusunda çılgın bir çocuğum ve kesinlikle bir evliliği daha mahvetmek istemiyorum. O zaman bu üçüncü evliliğim olacak ve hayatımın sonuna kadar sürmesi gerekiyor.” Ama: “Carina konusunda kesinlikle eminim. Benim için artık birlikte olmasaydık dünya çökerdi. Tamamen dürüst davranıyorum. Bizimle olmak çok güzel.”

Bohlen ortağını övdü: “Küçük şeyler için bile birine güvenebilmeniz gerçekten hoşuma gidiyor. Carina'ya yarından sonraki gün Alaska'da saat 13.40'ta Floe 17'de buluşacağımızı söyleseydim, Carina yarım saat önceden orada olurdu. Ben de tabii ki.”

Bu Çarşamba Bohlen 70. yaş gününü Berlin'de bir konserle kutluyor. Medyada sıklıkla “Pop Titan” olarak anılan Aşağı Saksonya'daki Tötensenli yapımcı, “Her doğum günü korkudur” dedi.

“İnsanlar gün boyu arıyor veya mesaj atıyor ve bir yanıt bekliyor. Aslında bütün gün telefondayım. Bu yıl canım istemiyor” dedi röportajda. “Konser organizatörüm evde olmak zorunda kalmamak için bir çözüm buldu: Doğum günü konserimiz var, ardından küçük bir parti veriyoruz ve herkes mutlu.”

Haberler