Bunlar son yıllardaki en büyük değişikliklerdi

semaver

New member
Bir adamın sevinci başka bir adamın üzüntüsüdür: Heidi Klum'u ProSieben'in “Almanya'nın Yeni Top Modeli” programında makyaj bölümündeki kadar heyecanlı ve mutlu nadiren görürsünüz. Model annenin ilk bölümlerde kime korkunç bir makyaj yapmak istediğini duyurması alışılmadık bir durum değil. Dizinin ekranlarda titreştiği uzun yıllarda, birkaç kaza ve sürpriz yaşandı.

Geçtiğimiz sezonun unutulmaz anlarını bir araya getirdik.

Klumperium: Heidi K.'nin multi-milyon dolarlık şirket dünyası.

Heidi Klum model, anne ve pazarlama uzmanı olarak tanınıyor ancak büyük parasını girişimci olarak kazanıyor. Uzun süre ipleri babası Günther elinde tuttu. Bu arada, “Almanya'nın Yeni Top Modeli”nin katı hatun annesi işini onsuz yürütmektedir. Muhteşem bir kariyerin kısa özeti.

Anya: Uzun yeleden tırtıklı saç stiline

Anya Elsner'in bu yılın orman kampı sezonunda izleyicileri bir ananas yüzünden gözyaşlarıyla eğlendirmesinden yıllar önce, son GNTM sezonundaki makyajı sırasında zaten biraz dökmüştü. Sebebi: Uzun siyah saçlarının yerini röfleli kısa sarı saç modeli almak zorunda kaldı.

Adayı açıkça şaşırtan bir karar: “Bunu hiç beklemiyordum. Aynada kendisine ilk kez bakabildiğinde, “Çok daha esmer olduğumu sanıyordum” dedi. Ancak makyaj Anya için yeterli değildi; aslında mavi saç istiyordu. Daha sonra kameraya şunları söyledi: “Onu ilk gördüğümde erkek çocuğa benzediğimi düşündüm. Bence berbat bir şey.”

Selma: Bin Saatte Sarışından Pembeye

Aday arkadaşı Selma, Anya'nın istediği renk patlamasını elde etti. Her ne kadar önceden uzun olan kahverengi saçları maviye boyanmasa da tipinde hâlâ ciddi bir değişiklik vardı. Selma da pastel pembe saçlarıyla heyecanlanıyor.

Ekteki Instagram gönderisinde şöyle yazıyor: “Hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Teşekkürler @heidiklum.” Ancak sevinci çok uzun sürmedi. Daha sonraki paylaşımlarda saç rengini platin sarısı olarak değiştiren Selma, şimdi tekrar koyu kahverengiye çeviriyor.

Vanessa: Yeşil Playmobil adamı

Boya potasına daldırılan bir diğer aday ise 17. GNTM sezonundan Vanessa. Saçının rengi göz önüne alındığında, yalnızca Anya kıskançlıkla yeşile dönerdi. Çünkü Vanessa muhtemelen sezonunun en bariz değişimini yaşadı. Daha sonra uzun kahverengi yelesinden geriye çok az şey kalmıştı.

Sıradan bir uzunluk yerine Vanessa, tanımlanamaz bir yeşil-mavi tonu verilen kahküllü kısa bir bob aldı. Daha sonra, “Bunu önceden bilseydim kesinlikle geri adım atardım” dedi. “Bu gerçekten iğrenç!” Daha sonra evde kuaföre döneceğini duyurdu. Aday, kendisinin veya Heidi'nin saç stiline uzun süre sadık kalmadı. Tahmin edebileceğiniz gibi saçları artık yine uzun ve koyu.

Sally: Playmobil'in 2 numaralı adamı

Aday Sally'ye 15. sezonda benzer ancak farklı renkte bir friz verildi. Zevk dolu Heidi, omuz hizasındaki koyu sarı saçları yerine ona karışık kırmızımsı sarı renkte kısa bir bob verdi.

Hoşuna gitmedi. Makyajdan sonraki bir bölümde adaylar, Sally'nin saç stilinden dolayı birkaç gözyaşı döktüğünü söylüyorlar. Artık hangi saç rengine ve uzunluğuna döndüğünü hayal edebilirsiniz. Belki bir sonraki Heidi adaylara uzun kahverengi saçlar vermeli, o zaman daha az gözyaşı olur.

Zoe: Viyana şıklığından Oliver Kahn'a

Durumu Sally'den bile daha kötü olan bir aday da 15. sezondan itibaren Zoe'dir. Her ne kadar Viyanalı kısa sürede en popüler olmayan adaylardan biri haline gelse de çoğu izleyici onun makyajını yaptığında da acımıştı.

Her ne kadar Klum makyaj çılgınlığı Zoe'nin saç rengine sadık kalsa da Heidi ona sıcak sarı yerine buz sarısı ve tarifi zor bir saç kesimi yaptırdı. Bir kullanıcı Instagram'a şöyle yazdı: “90'lardan merhaba Oli Kahn.”

Gina-Lisa: İlk makyaj kurbanı

Heidi Klum, Zoe'nin yenilenmesi için ilk GNTM adaylarından birinden de ilham almış olabilir. Gina-Lisa'nın o dönem için uzun, sarı spagetti saç modelinden çok kısa kadın saç modeline geçiş yapması pek çok tartışmaya neden oldu.

Ama bunun Gina-Lisa için pek bir faydası olmadı. İlk GNTM sezonunda yalnızca 11. oldu. Ve şimdi yine uzun saçları var.

Geçen sezonun makyaj turları zaten yeterince heyecanlı değildiyse de, bu yıl Heidi Klum için yepyeni bir heyecan var. Çünkü bu kez kadınların yanı sıra erkekler de var. Daha önce hiç görülmemiş korku saç stilleri potansiyeli önemli ölçüde arttı.

Haberler/luvi