Britney Spears anılarındaki ifadeler için özür diledi

semaver

New member
Justin Timberlake için tebrik sözleri

“Çok üzgünüm”: Britney Spears anılarındaki ifadeler için özür diledi

ABD'li şarkıcı Britney Spears, 2019'da TCL Çin Tiyatrosu IMAX'ta “Bir Zamanlar Hollywood'da” filminin galasına geldi. Şarkıcı, geçmişinden insanlara yaptığı sert eleştiriler nedeniyle Instagram'da özür diledi.

© Kaynak: Kay Blake/ZUMA Wire/dpa

Makaleyi dinle • 2 dakika

Pop yıldızı Britney Spears, anılarında geçmişinden bazı insanlara karşı sert davrandı. Eski erkek arkadaşı Justin Timberlake de kitapta pek başarılı olamadı. Şimdi Spears Instagram'dan özür diliyor ve aynı anda Timberlake'in yeni single'ı “Selfish”ten bahsediyor.

New York. Anılarının yayınlanmasından yaklaşık üç ay sonra ABD'li şarkıcı Britney Spears (42), Instagram'da bir özür yayınladı. Spears Pazartesi gecesi yaptığı paylaşımda, “Kitabımda yazdığım bazı şeyler için özür dilemek istiyorum” dedi. “Gerçekten değer verdiğim insanlardan herhangi birini kırdıysam çok özür dilerim.”

Timberlake'in yeni şarkısı 'çok iyi'

Spears, gönderisinde eski erkek arkadaşı Justin Timberlake'in yeni single'ını da övdü: “Ben de Justin Timberlake'in yeni şarkısı “Selfish”i sevdiğimi söylemek istedim, diye yazdı şarkıcı. “O çok iyi.” Spears'ın 1999'dan 2002'ye kadar birlikte olduğu Timberlake, single'ını birkaç gün önce yayınladı.

Ekim ayında yayınlanan “İçimdeki Kadın – Hikayem” adlı anılarında Spears, diğer şeylerin yanı sıra, Timberlake ile ilişkisi sırasında müzisyenden hamile kaldığını ve onun ısrarı üzerine kürtaj yaptırdığını yazdı. Daha sonra Timberlake giderek kendisinden uzaklaştı ve ilişkiyi kısa mesajla sonlandırdı. Timberlake'in başlangıçta konuyla ilgili herhangi bir yorumu yoktu.

Pop ikonu 2021'de vesayetten kurtuldu

Çok sayıda platin plak ve Grammy Ödülü alan Spears, müzik tarihinin en başarılı sanatçılarından biri. 2008 yılında, özel ve mesleki sorunlar nedeniyle zihinsel bir çöküntü yaşayan müzisyenin velayetini babası Jamie Spears devraldı. 2021 yılında pop ikonu, uzun bir hukuki mücadelenin ardından bu vesayetten kurtuldu.

Haberler